Psi

Bostonský teriérský miniaturní pinčový mix je smíšený plemenný pes pocházející z chovu Bostonského teriéra a miniaturního pinče. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Bostonský teriér je známý tím, že je přátelský, inteligentní a živý. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako bostonský teriér nebo miniaturní pinč? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásném miniaturním pinčovém mixu bostonského teriéra.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby si pořídili štěně Boston Terrier Miniature Pinscher Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka miniaturního pinčového mixu bostonského teriéra.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Historie mixu bostonského teriéra

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Historie bostonského teriéraBoston je všestranný pes, který je stejně pohodlný při provádění mírných fyzických činností, jako je v tom, že jedná jako společník dítěte nebo staršího občana. Je také známý jako bostonský bulteriér, zimostráz a americký gentleman. Je energický a inteligentní, předvádí se v poslušnosti, hbitosti a jako terapeutický pes. Kluby bostonských teriérů říkají, že to, jak si Boston užívá lidský čas a náklonnost, z nich dělají dobré rodinné psy. Jsou společenští a budou trpět, pokud budou drženi venku mimo kontakt s lidmi. Vyžadují také výcvik poslušnosti co nejdříve v životě.

Celebrity Ben Stiller, Christy Turlington, Norman Reedus, Jake Gyllenhall a zesnulý Robin Williams měli Bostonský teriér ve svém životě. Bostonský teriér jménem Rhett je maskotem Bostonské univerzity a jeden s názvem Blitz slouží jako maskot pro Wofford College ve Spartanburgu ve státě SC. Všichni bostonští teriéři mají jako společného předka jedinečného bostonského psa jménem Hooper’s Judge na počest svého majitele. Existují dvě možnosti, pokud jde o Judgeovu linii. Buď přímo souvisí s původními plemeny býků a teriérů z 19. a počátku 20. století, nebo je výsledkem křížení moderních anglických buldoků s teriéry vytvořenými v šedesátých letech pro výstavní účely, jako je bílý anglický teriér.

Toto plemeno se uchytilo a v roce 1891 ho jeho příznivci pojmenovali Bostonský teriér, aby zabránil jakékoli záměně s britskými buldoky. AKC přijala Boston jako samostatné plemeno v roce 1893; byl prvním americkým psem, který byl tak poctěn. Dnes standard plemene zahrnuje výrazné zabarvení a znaky smokingu spolu s velikostí a tvarem hlavy jako hodnotící kritéria.Historie miniaturních pinčůMiniaturní pinč, nazývaný také Zwergpinscher (malý biter) nebo přezdívaný Min Pin, pochází z Německa.

Také nazývaný Král hraček, odvážná osobnost Min Pin je milována mnoha. Je pravda, že miniaturní pinčové jsou blázniví a přesto dobromyslní, ale nejsou zrovna typem psa, kterého by si měl nový majitel psa odnést domů. I zkušení majitelé by měli zvážit trenéra, který by pomohl s dovednostmi potřebnými k výuce miniaturního pinče.

Jsou to asertivní a chytří psi, ale jsou také milí a milující; a když se dostatečně uklidní, budou šťastně také vaším břišním psem.

Ačkoli existují obrázky Min Pin, které se vracejí po dlouhou dobu, existuje pouze dokumentace z doby před 200 lety. Nejranější předkové Miniaturního pinče pocházejí z německého pinče, který byl smíchán s italskými chrty a jezevčíky, a prvním úkolem miniaturního pinče bylo zabíjení krys v domech a ve stájích.

Mnoho lidí věřilo, že miniaturní pinč byl miniaturní doberman, protože doberman přišel do Spojených států jako první, ale není tomu tak. Dobrman a miniaturní pinč jsou dvě různá plemena. Miniaturní pinč byl původně představen americkému Kennel Clubu a byl pojmenován jednoduše Pinscher.

Jakmile byl v roce 1929 založen Americký klub miniaturních pinčů, požádali o zařazení pinčů do skupiny hraček; ale až v roce 1972 byl název oficiálně změněn na Miniature Pinscher.


Miniaturní pinč bostonského teriéra mixuje velikost a hmotnost

Bostonský teriér
Výška: 14 - 16 palců v rameni
Hmotnost: 10 - 25 lb.
Životnost: 13 - 15 let

Miniaturní pinč
Výška: 10 - 12 palců u ramene
Hmotnost: 8 - 11 lb
Životnost: 12 - 15 let
Miniaturní pinč bostonského teriéra mixuje osobnost

Bostonský teriér a miniaturní pinč mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Miniaturní pinč Bostonský teriér Mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Bostonský teriér smíchaný s miniaturním pinčem může být mimo jiné náchylný k šedému zákalu, třešňovému oku, srdečním šelestům, hluchotě.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Péče o miniaturní pinčové bostonské teriéry


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo lehký shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

miniaturní anglický buldok vs anglický buldok

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Krmení miniaturních pinčů pro bostonského teriéra

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy na bostonského teriéra

Záchrana MidAmerica Boston Terrier

Záchrana bostonského teriéra ve východním Tennessee

Záchrana bostonského teriéra z NC


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Bernský salašnický pes border kolie mix

Boxer Border Collie Mix

Chow Border Collie Mix

Corgi Border Collie Mix

Newfoundlandská border kolie mix