Psi

Welsh Corgi Mix bostonského teriéra je smíšený plemenný pes pocházející z chovu bostonského teriéra a cardiganského welsh corgi. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Bostonský teriér je známý tím, že je přátelský, inteligentní a živý. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Bostonský teriér nebo Cardigan Welsh Corgi? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Boston Terrier Cardigan Welsh Corgi Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby si pořídili štěně Boston Terrier Cardigan Welsh Corgi Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata bostonského teriéra Cardigan Welsh Corgi Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Historie mixu bostonského teriéra Welsh Corgi

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Historie bostonského teriéraBoston je všestranný pes, který je stejně pohodlný při provádění mírných fyzických činností, jako je v tom, že jedná jako společník dítěte nebo staršího občana. Je také známý jako bostonský bulteriér, zimostráz a americký gentleman. Je energický a inteligentní, předvádí se v poslušnosti, hbitosti a jako terapeutický pes. Kluby bostonských teriérů říkají, že to, jak si Boston užívá lidský čas a náklonnost, z nich dělají dobré rodinné psy. Jsou společenští a budou trpět, pokud budou drženi venku mimo kontakt s lidmi. Vyžadují také výcvik poslušnosti co nejdříve v životě.

Celebrity Ben Stiller, Christy Turlington, Norman Reedus, Jake Gyllenhall a zesnulý Robin Williams měli Bostonský teriér ve svém životě. Bostonský teriér jménem Rhett je maskotem Bostonské univerzity a jeden s názvem Blitz slouží jako maskot pro Wofford College ve Spartanburgu ve státě SC. Všichni bostonští teriéři mají jako společného předka jedinečného bostonského psa jménem Hooper’s Judge na počest svého majitele. Existují dvě možnosti, pokud jde o Judgeovu linii. Buď přímo souvisí s původními plemeny býků a teriérů z 19. a počátku 20. století, nebo je výsledkem křížení moderních anglických buldoků s teriéry vytvořenými v šedesátých letech pro výstavní účely, jako je bílý anglický teriér.

Toto plemeno se uchytilo a v roce 1891 ho jeho příznivci pojmenovali Bostonský teriér, aby zabránil jakékoli záměně s britskými buldoky. AKC přijala Boston jako samostatné plemeno v roce 1893; byl prvním americkým psem, který byl tak poctěn. Dnes standard plemene zahrnuje výrazné zabarvení a znaky smokingu spolu s velikostí a tvarem hlavy jako hodnotící kritéria.Cardigan Welsh Corgi HistoryCardigan Welsh Corgi je jedním ze dvou pasteveckých psů, nazývaných corgis, kteří před mnoha staletími zaokrouhlovali ovce ve Walesu. Poprvé byla viděna v Cardiganshire ve Walesu - osadě raných Keltů. Její blízký příbuzný, Pembroke Welsh Corgi, vypadá podobně, ale ve skutečnosti se od Cardiganu odchyluje tolika způsoby, že v roce 1934 je americký Kennel Club (AKC) formálně uznal jako dvě samostatná plemena psů, přičemž Pembroke věřil, že sestoupí z Rodina psů Spitzů a Cardiganů, z linie jezevčíka. Je to teorie, kterou nelze ani dokázat, ani vyvrátit, ale s prohlášením AKC z roku 1934 chovatelé přestali křížit dva druhy corgi a místo toho se zaměřili na vývoj linií, které byly buď čistě svetr nebo čistě Pembroke.

Bylo to asi v roce 1200 př. N. L., Ve velšské vysokohorské oblasti, která se nyní nazývá Cardiganshire, našel Keltský bojovník ze střední Evropy místo, kde se usadit. Uprostřed Cardiganshire ležela vesnice Bronant, která by se pro tyto válečníky stala pevností. Dnešní svetr Cardigan Welsh Corgi sestupuje ze starého Bronant Corgi s lehkou infuzí krve žíhané pastýře.

Corgis je dnes známý svou houževnatostí jako ovčáci, ale o mnoho let dříve byli oceňováni pro svou bdělost jako stráže, inteligence a společnost.

před stovkami let, kdy britská koruna vlastnila prakticky veškerou půdu, a chudí nájemní farmáři směli oplocovat jen pár hektarů obklopujících jejich domov pro osobní potřebu. Zbytek půdy byl obyčejný, kde farmáři mohli spásat svůj dobytek - primární zdroj svých příjmů - na takové pastvě, jakou si mohli zajistit. Soutěž o zemědělskou půdu byla tvrdá. Malý svetr Welsh Corgi byl vycvičen, aby dělal pravý opak toho, co dělají pastevecké psy: bylo naučeno štěkat za paty dobytka svého majitele a vyhánět je daleko. Rovněž by vyhnal sousední dobytek ze země, kterou se jeho páni chtěli pást. Ať tak či onak, úkoly Corgi byly stejné: píšťalka od jejího majitele by poslala psa pryč, aby našel a štěkal na dobytek, bez ohledu na to, komu patřili, a v pronásledování by vydržel donekonečna, pokud by tuto píšťalku slyšel . Cardiganův nízko posazený typ těla, s nepřiměřeně krátkými nohami a dlouhým tělem, mu umožnil obzvláště zdatné vrhat se a vyhnout se dobře mířeným kopům rozzlobeného dobytka, což jej klasifikovalo jako podpatku. Když byl úkol splněn ke spokojenosti majitele, vydal by pronikavé dlouhé píšťalky jiného tónu a pes se spolehlivě vrátil.

jezevčík australský ovčák mix

Cardigan Boston Terrier Welsh Corgi Mix velikosti a hmotnosti

Bostonský teriér
Výška: 14 - 16 palců v rameni
Hmotnost: 10 - 25 lb.
Životnost: 13 - 15 let

Cardigan Welsh Corgi
Výška: 10 - 12 palců u ramene
Hmotnost: 25 - 38 lb.
Životnost: 12 - 15 let
Bostonský teriér Cardigan Welsh Corgi Mix osobnosti

Bostonský teriér a Cardigan Welsh Corgi mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Cardigan s bostonským teriérem Welsh Corgi Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Bostonský teriér smíchaný s Cardigan Welsh Corgi může být mimo jiné náchylný k šedému zákalu, třešňovému oku, srdečním šelestům, hluchotě.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Cardigan Welsh Corgi Boston Terrier Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

mix jack russell a yorkie

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo lehký shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Bostonský teriér Cardigan Welsh Corgi Mix krmení

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy na bostonského teriéra

Záchrana MidAmerica Boston Terrier

Záchrana bostonského teriéra ve východním Tennessee

Záchrana bostonského teriéra z NC


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Bernský salašnický pes border kolie mix

Boxer Border Collie Mix

Chow Border Collie Mix

Corgi Border Collie Mix

Newfoundlandská border kolie mix