Psi

Mix barzojů německých ovčáků je smíšený plemenný pes pocházející z chovu barzojů a německých ovčáků. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Barzoj je známý tím, že je zdvořilý, inteligentní a nezávislý. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako barzoj nebo německý ovčák? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi německých ovčáků barzojů.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali záchranou, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby si pořídili štěně Borzoi German Shepherd Dog Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata německého ovčáka barzoje.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Historie mixu německého ovčáka barzoje

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Historie barzojůco je štěně chug

Barzoj je extrémně inteligentní chrt chovaný v Rusku (svou kořist sleduje spíše vizuálně než vůní.) Její jméno, Barzoj, pochází z ruského slova pro rychlou, což jí umožňuje pronásledovat, procházet a nakonec držet kořist ( původně na otevřeném terénu v Rusku). Dnešní barzoji jsou většinou domácí mazlíčky a výstavní psi, ale stále mají svůj bystrý zrak a schopnost pronásledovat.

Stejně jako u většiny loveckých psů potřebuje barzoj spoustu pohybu a prostoru pro běh. Pokud nebude Barzoj dostatečně cvičen, může se stát destruktivním. V Rusku byl barzoj různě nazýván ruský vlkodav, ruský chrt, sibiřský vlkodav, Borzaya, Psowaya Barsaya a Russkaya Psovaya Borzaya, dokud se fanoušci barzojů konečně neusadili na současném jménu.

Zábavný fakt: Edward J. Smith, kapitán Titanicu, vlastnil krásného bílého muže Barzoje jménem Ben. Fotografie kapitána a Bena byla zavěšena před jeho kabinou na lodi. Naštěstí pro Ben nebyl na první plavbě. Otevření archivů bývalého Sovětského svazu odhaluje, že nejstarší chrt se vyvinul mezi Kyrgyzstánem, dolní kazašskou částí Altaje a afghánskými pláněmi. Nejranějšími skutečnými plemeny chrtů byly afghánské pláně a kyrgyzský Taigan.

Rychle vpřed do konce 19. a počátku 20. století: Psovoi, jak byli tehdy známí, byl tak vysoce ceněn velkovévodou Nicholasem Nikolajevičem, že je nebylo možné zakoupit, pouze jako dary od samotného vévody, honí jeho soukromý majetek.

Ruská aristokracie byla velmi opatrná při chovu barzojů, šla až tak daleko, že prováděla lovecké zkoušky za účelem výběru chovných zvířat. Do chovu byli vybráni pouze nejrychlejší a nejinteligentnější barzojové.

Rychle vpřed do let následujících po ruské revoluci v roce 1917: Barzoj je na laně. Jsou považováni za artefakt svržené aristokracie, psa, jehož účelu (lov vlků) lze dosáhnout efektivnějšími prostředky. Toto plemeno mohlo vyhynout, nebýt sovětského vojáka jménem Constantin Esmont, který během tohoto období cestoval po kozácích a dělal podrobné kresby a popisy různých barzojů, se kterými se setkal. Esmontova práce přesvědčila sovětskou vládu, že barzoje jsou cenným přínosem pro lovce, kteří podporovali kožešinový průmysl, a od té doby byl jejich chov nejen sankcionován, ale i regulován.Historie německého ovčákaV roce 1899 se Němec jménem Von Stephanitz zúčastnil výstavy, když mu byl předveden pes jménem Hektor Linksrhein. Von Stephanitz měl na mysli, jaký by měl být dobrý pracovní pes, a několik generací chovu splnilo to, co si Hektor představoval. Byl potěšen silou psa a byl tak zaujatý inteligencí, loajalitou a krásou zvířete, že si ho okamžitě koupil. Okamžitě změnil jméno na Horand von Grafrath a Von Stephanitz založil Verein für Deutsche Schäferhunde (Společnost pro německého ovčáka). Horand von Grafrath je známý jako první německý ovčák.
Horand von Grafrath byl chován k jiným podobně stylizovaným psům, o nichž se věřilo, že mají stejné rysy jako to, co hledal Von Stephanitz. Jeho nejúspěšnějším potomkem byl Hektor von Schwaben. Hektor pokračoval v inbredi s dalším Horandovým potomkem a produkoval Beowulfa, který později zplodil celkem osmdesát čtyři štěňat, tedy počátek německého ovčáka. Von Stephanitz je široce považován za zakladatele tohoto neuvěřitelného plemene.
Von Stephanitz měl v úmyslu, aby jeho plemeno pracovalo jako pastevecké psy, ale jak se Německo stále více industrializovalo, viděl potřebu udělat z něj pracovního psa. Přesvědčil německou vládu, aby toto plemeno používala. Během první světové války sloužil německý ovčák jako pes Červeného kříže, posel, záchranář, strážce, nosič zásob a hlídka.
Toto plemeno se zpočátku stalo populárním v první světové válce. Mnoho amerických a spojeneckých opravářů se během války připojilo k plemenu a po skončení války je přivedlo zpět do států. Jeden z těch psů se stal
Rin Tin Tin byl přiveden desátníkem z Los Angeles a později se stal hollywoodskou hvězdou.
Spojenecké jednotky se do tohoto plemene zamilovaly, ale ne do skutečnosti, že mělo německé kořeny. V roce 1917 změnil americký Kennel Club název plemene na Shepherd Dog.
V Anglii byl pes přejmenován na Alsaský vlčí pes a AKC se v roce 1931 vrátilo k původnímu názvu německého ovčáka.

Po druhé světové válce se chov a standardy amerických a německých ovčáků začaly dramaticky lišit. Stávalo se běžné, že policejní oddělení a ti, kteří hledali skutečné pracovní psy, dováželi své psy z Německa, protože američtí psi měli takové špatné zdravotní problémy.


Barzoj německý ovčák mix velikosti a hmotnosti

Barzoj
Výška: 26 - 30 palců v rameni
Hmotnost: 70 - 100 lb.
Životnost: 7-10 let

Německý ovčák
Výška: 22 - 26 palců na rameni
Hmotnost: 75 - 95 lb.
Životnost: 9 - 13 let
Osobnost mixu německého ovčáka barzoje

Barzoj a německý ovčák mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.

mix boston teriér/čivava

Zdravý mix německého ovčáka barzoje

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Barzoj smíchaný s německým ovčákem může být mimo jiné náchylný k dysplázii kloubů, progresivní retinální atrofii, nadýmání.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Péče o mix německých ovčáků barzojů


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

mix rotvajlera a čivavy

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Krmení mixu německého ovčáka barzoje

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčle a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy na barzoje

Národní nadace pro záchranu barzojů

Národní nadace pro záchranu barzojů

Gentle Giants Rescue


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Bernský salašnický pes border kolie mix

Boxer Border Collie Mix

Chow Border Collie Mix

Corgi Border Collie Mix

Newfoundlandská border kolie mix