Psi

Border Terrier Poodle Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Border Terrier a Poodle. Někdy se mu říká Eskapoo nebo Eskipoo. Při získávání buďte velmi opatrní, protože se jedná o běžné plemeno, které pochází z Puppy Mills. Níže prozkoumáme některé běžné otázky týkající se různých mixů pudlů Border Terrier. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o překrásném mixu pudlů Border Terrier. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.

německý ovčák shiba inu

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Border Terrier Poodle Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka Border Terrier Poodle Mix.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Zde je několik obrázků mixu pudlů Border Terrier
Historie mixu pudla hraničního teriéra

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.Historie pudla

Pudl původně pocházel z Německa, stejně jako rotvajler. Toto je německý přísavník. Původně byli chováni pro sběr vodního ptactva pro lovce. Jsou známí tím, že jsou extrémně inteligentní a velmi dobří plavci. Jejich funky účesy způsobily, že se ve vodě více vznášely. I když existují tři velikosti pudla, nejedná se o jednotlivá plemena, ale jen o malé pudlíky chované pro získání malých pudlů hraničního teriéra. Jsou hypoalergenní, takže jsou dobré pro rodiny s alergiemi a jsou vysoce inteligentní a dychtiví potěšit, což znamená, že jsou dobří ve školení a učení. Jsou to věrní a dobří psi, ale velmi energičtí, takže potřebují hodně stimulace a cvičení.

Historie hraničního teriéraBorder Terrier byl původně označován jako Coquetdale teriér nebo Redesdale teriér.Hraniční teriér je malé plemeno psa s hrubou srstí ve skupině teriérů. Border Terrier, který je chován jako lovec lišek a škůdců, sdílí předky s Dandie Dinmont Terrier a Bedlington Terrier.Hraniční teriér byl chován tak, aby měl dostatečně dlouhé nohy, aby držel krok s koňmi a jinými liščími psy, kteří s nimi cestovali, a dostatečně malými těly, aby se plazili v norkách lišek a vyháněli je, takže lovci měli prázdný výstřel. Líščí psi, kteří s nimi cestovali, nebyli dost malí, aby mohli dělat práci hraničního teriéra.


Úžasná videa štěňat Poodle Mix Border Terrier


Velikost a hmotnost mixu pudla hraničního teriéra

Australský ovčák

Výška: 18 - 23 palců na rameni

Hmotnost: 35 - 75 lb.

Životnost: 13-15 let


Hraniční teriér

Výška: 11 - 16 palců v rameni

Hmotnost: 11 - 15 lb.

Životnost: 12 - 14 letBorder teriér Pudl Mix osobnost

Stejně jako všechny hybridy se musíte obracet na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. Měl by to být velmi přátelský pes, který je poměrně malý. Vytvoří zajímavou směs energetických úrovní. Měli by dobře vycházet s jinými zvířaty, pokud jsou také vystaveni a správně socializováni. Jsou poněkud schopni nezávislosti nebo sami, když je dům hlučný nebo plný. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše něžná a ráda by s vámi trávila spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože se mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Hraniční teriér Pudl Mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Směs pudlů Border Terrier může být náchylná k:Addisonova choroba, nadýmání, Cushings, LCP, dysplazie kyčelního kloubu, luxace patelu, kožní problémy, oční problémy

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Péče o mix pudlů Border Terrier

Jaké jsou požadavky na péči?

Tato směs bude mít kratší vlasy, které je třeba upravovat. Oba tito psi mají s drsnými vlasy vyšší požadavky na péči. Buďte připraveni je několikrát týdně kartáčovat. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Stejně jako všem psům bude mít lepší výkon, pokud budou mít dostatek pohybu. Bude to mírný energetický pes, protože hraniční teriér je známý jako gaučový brambor a pudl má mnohem vyšší energii. Plánujte je cvičit každý den, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Možná se odrážel od zdí, takže se připravte. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Přestože je inteligentní, může být tvrdohlavý a náročný. Bude potřebovat silného a pevného psovoda, který je konzistentní a nedovolí, aby ho tento pes využil. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Krmení mixu pudla hraničního teriéra

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky