Psi

Boerboel Dogue de Bordeaux Mix je smíšený plemenný pes pocházející z chovu Boerboel a Dogue de Bordeaux. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Boerboel je známý tím, že je sebevědomý, dominantní a teritoriální. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Boerboel nebo Dogue de Bordeaux? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi Boerboel Dogue de Bordeaux.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Boerboel Dogue de Bordeaux Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Boerboel Dogue de Bordeaux Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Historie mixu Boerboel Dogue de Bordeaux

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Historie společnosti BoerboelBoerboel je farmářský pes pocházející z Jižní Afriky, který dobře hlídá hospodářská zvířata a dokonce i kočky. Slovo boer je pro farmáře nizozemština / afrikánština. Říká se jí také jihoafrický doga nebo jihoafrický pes Boerboel. Je to divoká ochránkyně a téměř vždy si je vědoma přítomnosti divokých, dravých zvířat a je připravena bránit svou rodinu. S nimi byla spojena celá řada útoků, ale průměrný člověk by se neměl obávat. Dobře socializovaný pes je obvykle docela dobrý se všemi lidmi. Boerboel je milující stvoření, které si při správném socializaci přijde užívat rodiny, jejích dětí a dokonce poznávat nové lidi. Když je správně socializovaná a trénovaná, může mít pěkný temperament. Představit ji cizím lidem je dobrý způsob, jak se s vámi setkat Boerboel. Odborníci doporučují, aby se výcviku Boerboel účastnila celá rodina, a tak si uvědomuje, že děti mají v rodinné hierarchii vyšší hodnocení než pes. Není to skutečné běžné plemeno, ale existují chovatelé, kteří budou mít na prodej jihoafrická čistokrevná štěňata boerboel. Doporučujeme vám však vyhledat a najít záchranu boerboelů ve vaší oblasti. Záchrana může mít dokonce černá nebo žíhaná štěňata boerboel, nikdy nevíte. Pokud vím, neexistuje miniaturní boerboel, jsou tam jen štěňata. Boerboels jsou v USA a v jiných částech světa kromě Jižní Afriky považovány za vzácné. Legenda říká, že po dobytí Egypta se asyrští psi rozšířili do zbytku Afriky a do dalších částí světa. Výsledkem byla dvě nová plemena: honič a doga. Boerboel - vytrvalý, atletický a svalnatý, s ochranným instinktem - spadl do odnože dogy staroafrického plemene.

Boerboel byl vyvinut, aby fungoval. V roce 1938 přivezla rodina De Beersů do Jižní Afriky několik psů typu Bull Mastiff, aby střežili své diamantové doly, což byl úkol, pro který byli více než vhodní.

Na začátku 80. let v Jižní Africe ujela dvojice vědců 5 500 kilometrů při hledání příkladu původního búrského psa. Z nich bylo pouze 72 psů považováno za blízké starověkému psovi a bylo přihlášeno k chovu. Toto plemeno zůstává vzácné, ale v roce 2015 byla přijata do soutěže v pracovní skupině AKC. Existuje mnoho různých typů a barev, mimo jiné bílá, žíhaná, černá, modrá.Dogue de Bordeaux historieDogue de Bordeaux byl propagován ve filmu Turner a Hooch, byl to důvěryhodný pomocník Toma Hankse. Jak název napovídá, plemeno pochází z Francie. Konkrétněji v oblasti jižního Bordeaux. Vrací se zpět již od roku 1500. Je těžké najít mnoho informací, ale stejně jako mnoho plemen bylo více než pravděpodobné, že byla chována k ochraně farem, stáda a byla dobrým společníkem. Vzhledem ke své velikosti by to znamenalo ochrannou povahu. Vypadá to, že má mastifové sklony a vliv.


Boerboel Dogue de Bordeaux Mix velikosti a hmotnosti

Boerboel
Výška: 23 - 28 palců v rameni
Hmotnost: 90 - 180 lb.
Životnost: 10 - 12 let

prodej štěňat shiba inu mix

Dogue de Bordeaux
Výška: 23 - 26 palců v rameni
Hmotnost: 120 - 140 lb.
Životnost: 5-8 let
Boerboel Dogue de Bordeaux Mix osobnosti

Boerboel a Dogue de Bordeaux mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Boerboel Dogue de Bordeaux Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Boerboel smíchaný s Dogue de Bordeaux může být mimo jiné náchylný k dysplázii kloubů, problémům s očima, srdečním onemocněním, ektropiu, entropii.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Boerboel Dogue de Bordeaux Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Boerboel Dogue de Bordeaux Mix krmení

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Boerboel odešel

Giant Paws Boerboel Rescue

Boerboel Rescue

Gentle Giants Rescue


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Afghánský chrt Aljašský malamutový mix

Afghánský chrt American Eskima Dog Mix

Afghánský chrt Akita Mix

Afghánský chrt American Eskimo Dog Mix

Afghánský chrt American Bulldog Mix