Psi

Boerboel Cane Corso Mix, je smíšený plemeno psa vzniklé z chovu Boerboel a Cane Corso. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Boerboel je známý tím, že je sebevědomý, dominantní a teritoriální. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Boerboel nebo Cane Corso? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi Boerboel Cane Corso Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Boerboel Cane Corso Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Boerboel Cane Corso Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Historie mixu Boerboel Cane Corso

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Historie společnosti BoerboelBoerboel je farmářský pes pocházející z Jižní Afriky, který dobře hlídá hospodářská zvířata a dokonce i kočky. Slovo boer je pro farmáře nizozemština / afrikánština. Říká se jí také jihoafrický doga nebo jihoafrický pes Boerboel. Je to divoká ochránkyně a téměř vždy si je vědoma přítomnosti divokých, dravých zvířat a je připravena bránit svou rodinu. S nimi byla spojena celá řada útoků, ale útoky by se neměly obávat průměrného člověka. Dobře socializovaný pes je obvykle docela dobrý se všemi lidmi. Boerboel je milující stvoření, které, když je správně socializované, si užívá rodinu, její děti a dokonce i poznávání nových lidí. Když je správně socializovaná a trénovaná, může mít pěkný temperament. Představit ji cizím lidem je dobrý způsob, jak se s vámi setkat Boerboel. Odborníci doporučují, aby se výcviku Boerboel účastnila celá rodina, takže si uvědomuje, že děti mají v rodinné hierarchii vyšší hodnocení než pes. Není to skutečné běžné plemeno, ale existují chovatelé, kteří budou mít na prodej jihoafrická čistokrevná štěňata boerboel. Doporučujeme vám však vyhledat a najít záchranu boerboelů ve vaší oblasti. Záchrana může mít dokonce černá nebo žíhaná štěňata boerboel, nikdy nevíte. Pokud vím, neexistuje miniaturní boerboel, jsou tam jen štěňata. Boerboels jsou v USA a v jiných částech světa kromě Jižní Afriky považovány za vzácné. Legenda říká, že po dobytí Egypta se asyrští psi rozšířili do zbytku Afriky a do dalších částí světa. Výsledkem byla dvě nová plemena: honič a doga. Boerboel - vytrvalý, atletický a svalnatý, s ochranným instinktem - spadl do odnože dogy staroafrického plemene.

Boerboel byl vyvinut, aby fungoval. V roce 1938 přivezla rodina De Beersů několik psů typu Bull Mastiff do Jižní Afriky, aby střežili své diamantové doly, což byl úkol, pro který byli více než vhodní.

Na začátku 80. let v Jižní Africe ujela dvojice vědců 5 500 kilometrů při hledání příkladu původního búrského psa. Z nich bylo pouhých 72 psů považováno za blízké starodávnému psovi a bylo přihlášeno k chovu. Toto plemeno zůstává vzácné, ale v roce 2015 byla přijata do soutěže v pracovní skupině AKC. Existuje mnoho různých typů a barev, mimo jiné bílá, žíhaná, černá, modrá.Historie Cane CorsoCane Corso (množné číslo: Cani Corsi) je velké a pevné italské plemeno, ve své rodné zemi vysoce ceněné pro svou schopnost hlídacího psa, lovce a společníka. On je také různě známý jako italský doga, Cane Corso Italiano, Cane Corso Mastiff, italský Corso Dog a italský Molosso. Je to velký pes, jehož velikost a někdy i výrazný výraz obličeje může zastrašit lidi, kteří toto plemeno neznají.

Zábavný fakt: Slovo corso znamená v italštině strážce nebo ochránce.

Cani Corsi se po staletí držela na nízké úrovni. Během své historie měli tendenci patřit k vzdáleným venkovským nebo bohatým majitelům, kteří oceňovali lovecké a hlídací schopnosti psů. Cane Corso je lovec a je loveckým psem, což znamená, že dokáže znehybnit kořist pouze pomocí své síly a silných čelistí a zubů.

Cane Corso je příbuzný novomanželské dogy, protože oba psi jsou potomky původního italského molossera.

V nedávné minulosti bylo Cane Corso běžným místem po celé Itálii. Ale do 20. století chovalo méně lidí a počet psů se zmenšil, ačkoli mnoho Cani Corsi pomáhá jejich lidem hlídat majetek, dobytek a rodiny dodnes.
Když se v šedesátých a sedmdesátých letech začala populace Cane Corso zmenšovat, skupina italských fanoušků je začala obnovovat. Do roku 1994 populace vzrostla a toto plemeno bylo plně přijato Italským Kennel Clubem (ENCI) jako 14. italské plemeno psů. FCI prozatímně přijal Corso v roce 1997 a o deset let později byl plně mezinárodně uznáván.

O deset let později importoval muž jménem Michael Sottile první vrh Corsos do Spojených států. Příští rok, 1989, přinesl druhý vrh. V roce 1993 se zrodila Mezinárodní asociace Cane Corso. Tento plemenný klub nakonec usiloval o uznání u amerického Kennel Clubu, který byl udělen v roce 2010. Toto plemeno nyní řídí Americká asociace Cane Corso. Popularita plemene roste stejně rychle jako štěně Corso; v roce 2013 se ve Spojených státech umístil na 50. místě v roce 2013, což je 10bodový skok ze 60. místa v roce 2012.

směs kokršpaněla a shih tzu

Hmotnost a velikost směsi Boerboel Cane Corso

Boerboel
Výška: 23 - 28 palců v rameni
Hmotnost: 90 - 180 lb.
Životnost: 10 - 12 let

Cane Corso
Výška: 24 - 28 palců u ramene
Hmotnost: 85 - 110 lb.
Životnost: 10 - 12 let
Boerboel Cane Corso Mix osobnosti

Boerboel a Cane Corso mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Boerboel Cane Corso Mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Boerboel smíchaný s Cane Corso může být mimo jiné náchylný k dysplázii kloubů, problémům s očima, srdečním onemocněním, ektropiu, entropii.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Boerboel Cane Corso Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo lehký shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Krmení směsí Boerboel Cane Corso

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Boerboel odešel

Giant Paws Boerboel Rescue

Boerboel Rescue

Gentle Giants Rescue


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Afghánský chrt Aljašský malamutový mix

Afghánský chrt American Eskima Dog Mix

Afghánský chrt Akita Mix

Afghánský chrt American Eskimo Dog Mix

Afghánský chrt American Bulldog Mix