Psi

Bluetick Coonhound Treeing Walker Coonhound Mix je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu Bluetick Coonhound a Treeing Walker Coonhound. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Bluetick Hound je známý tím, že je přátelský, inteligentní a aktivní. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Bluetick Coonhound nebo Treeing Walker Coonhound? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásném mixu Bluetick Coonhound Treeing Walker Coonhound Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali záchranou, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Bluetick Coonhound Treeing Walker Coonhound Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka Bluetick Coonhound Treeing Walker Coonhound Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Bluetick Coonhound Treeing Walker Historie mixů Coonhoundů

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.americký bíglský Foxhound mix

Historie Bluetick CoonhoundLovci milují tohoto neúnavného stopaře nejen pro jeho dovednosti na stopě, ale také jako bezstarostný rodinný pes. Jsou energičtí a je třeba je neustále zaměstnávat; milují lov a začnou sami sledovat vůně, pokud nebudou pod dohledem. Smokey, maskot univerzity v Tennessee, je Bluetick Coonhound. Toto plemeno získalo registraci AKC v roce 2009. Bluetick je skutečně americký pes, který byl nejprve chován v Louisianě z abecední polévky amerických, francouzských a anglických lišek, kteří byli do USA přivezeni během koloniálního období. Bluetick byl chován speciálně pro lov mývalů a jiné malé zvěře. Američtí lovci zjistili, že nové plemeno má ve srovnání s jeho francouzskými a anglickými předky výrazný studený nos. (Tito lovci odkazují na schopnost zachytit vůni, která dlouho vybledla jako studený nos.) Majitelé Bluetick ocenili tyto studené nosy, stejně jako větší velikost svých psů a pomalejší způsob lovu, a po celá léta odolávala snahám AKC Udělejte si své psy s fleetovými anglickými coonhoundy. Tato neshoda byla základem pro relativně nedávné přijetí amerického Blueticka do AKC.Historie Coonhounda Treeing Walkersměs francouzského buldoka a bígla

The Treeing Walker Coonhound TWC ve zkratce pocházel od anglických a amerických Foxhoundů. Začali, když byl pes známý jako Tennessee Lead zkřížen s Walker Houndem. Jsou to vysokoenergetičtí psi s vášní pro lov, především mývalové. Chlap jménem John W. Walker z Kentucky pomohl vyvinout toto plemeno během koloniální éry. Dokážou lovit stromky, dokud nedorazí lovec. Bude to pes s vyšší energií, který nebude dobrý v bytech (více než pravděpodobné) a chtěl by dělat věci venku.


Bluetick Coonhound Treeing Walker Coonhound Mix Mix Size and Weight

Bluetick Coonhound
Výška: 21 - 27 palců na rameni
Hmotnost: 45 - 80 lb.
Životnost: 11 - 12 let

Treeing Walker Coonhound
Výška: 20 - 27 palců na rameni
Hmotnost: 50 - 70 lb.
Životnost: 12 - 13 let
Bluetick Coonhound Treeing Walker Coonhound Mix Personality

Bluetick Coonhound a Treeing Walker Coonhound mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.

cena pomeranian husky mix

Bluetick Coonhound Treeing Walker Coonhound Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Bluetick Coonhound smíchaný s Coonhoundem Treeing Walker může být mimo jiné náchylný k dysplázii kloubů, luxaci patelly, autoimunitní tyroiditidě.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Bluetick Coonhound Treeing Walker Coonhound Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo lehký shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

mix boxera a anglického buldoka

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Bluetick Coonhound Treeing Walker Krmení směsí Coonhound

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy Bluetick Coonhound

Bluetick Coonhound Rescue

Bluetick Coonhound Rescue

Coonhound Rescue


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Afghánský chrt Aljašský malamutový mix

Afghánský chrt American Eskima Dog Mix

Afghánský chrt Akita Mix

Afghánský chrt American Eskimo Dog Mix

Afghánský chrt American Bulldog Mix