Psi

Bluetick Coonhound German Shepherd Dog Mix je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu Bluetick Coonhound a německého ovčáka. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Bluetick Hound je známý tím, že je přátelský, inteligentní a aktivní. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Bluetick Coonhound nebo Německý ovčák? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi německých ovčáků Bluetick Coonhound.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby si koupili štěně Bluetick Coonhound German Shepherd Dog Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaké štěňata německého ovčáka Bluetick Coonhound.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Historie mixů německých ovčáků Bluetick Coonhound

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Historie Bluetick CoonhoundLovci milují tohoto neúnavného stopaře nejen pro jeho dovednosti na stopě, ale také jako bezstarostný rodinný pes. Jsou energičtí a je třeba je neustále zaměstnávat; milují lov a začnou sami sledovat vůně, pokud nebudou pod dohledem. Smokey, maskot univerzity v Tennessee, je Bluetick Coonhound. Toto plemeno získalo registraci AKC v roce 2009. Bluetick je skutečně americký pes, který byl nejprve chován v Louisianě z abecední polévky amerických, francouzských a anglických lišek, kteří byli do USA přivezeni během koloniálního období. Bluetick byl chován speciálně pro lov mývalů a jiné malé zvěře. Američtí lovci zjistili, že nové plemeno má ve srovnání s jeho francouzskými a anglickými předky výrazný studený nos. (Tito lovci odkazují na schopnost zachytit vůni, která dlouho vybledla jako studený nos.) Majitelé Bluetick ocenili tyto studené nosy, stejně jako větší velikost svých psů a pomalejší způsob lovu, a po celá léta odolávala snahám AKC Udělejte si své psy s fleetovými anglickými coonhoundy. Tato neshoda byla základem pro relativně nedávné přijetí amerického Blueticka do AKC.Historie německého ovčákaV roce 1899 se Němec jménem Von Stephanitz účastnil výstavy, když mu byl předveden pes jménem Hektor Linksrhein. Von Stephanitz měl na mysli, jaký by měl být dobrý pracovní pes, a několik generací chovu splnilo to, co si Hektor představoval. Byl potěšen silou psa a inteligencí, loajalitou a krásou zvířete byl tak zaujatý, že si ho okamžitě koupil. Okamžitě změnil jméno na Horand von Grafrath a Von Stephanitz založil Verein für Deutsche Schäferhunde (Společnost pro německého ovčáka). Horand von Grafrath je známý jako první německý ovčák.
Horand von Grafrath byl chován k jiným podobně stylizovaným psům, o nichž se věřilo, že mají stejné rysy jako to, co hledal Von Stephanitz. Jeho nejúspěšnějším potomkem byl Hektor von Schwaben. Hektor pokračoval v inbredi s dalším Horandovým potomkem a produkoval Beowulfa, který později zplodil celkem osmdesát čtyři štěňat, tedy počátek německého ovčáka. Von Stephanitz je široce považován za zakladatele tohoto neuvěřitelného plemene.
Von Stephanitz zamýšlel, aby jeho plemeno pracovalo jako pastevecké psy, ale jak se Německo stále více industrializovalo, viděl potřebu udělat z něj pracovního psa. Přesvědčil německou vládu, aby toto plemeno používala. Během první světové války sloužil německý ovčák jako pes Červeného kříže, posel, záchranář, strážce, nosič zásob a hlídka.
Toto plemeno se zpočátku stalo populárním v první světové válce. Mnoho amerických a spojeneckých opravářů se k tomuto plemeni během války připojilo a přivedlo je zpět do států po skončení války. Jeden z těch psů se stal
Rin Tin Tin byl přiveden desátníkem z Los Angeles a později se stal hollywoodskou hvězdou.
Spojenecká vojska si toto plemeno zamilovala, ale ne skutečnost, že měla německé kořeny. V roce 1917 změnil americký Kennel Club název plemene na Shepherd Dog.
V Anglii byl pes přejmenován na Alsaský vlčí pes a AKC se v roce 1931 vrátilo k původnímu názvu německého ovčáka.

Po druhé světové válce se chov a standardy amerických a německých ovčáků začaly dramaticky lišit. Stávalo se běžné, že policejní oddělení a ti, kteří hledali skutečné pracovní psy, dováželi své psy z Německa, protože američtí psi měli takové špatné zdravotní problémy.


Bluetick Coonhound německý ovčák mix velikosti a hmotnosti

Bluetick Coonhound
Výška: 21 - 27 palců na rameni
Hmotnost: 45 - 80 lb.
Životnost: 11 - 12 let

Německý ovčák
Výška: 22 - 26 palců v rameni
Hmotnost: 75 - 95 lb.
Životnost: 9 - 13 letmix boxerského boxu

Bluetick Coonhound německý ovčák mix osobnost

Bluetick Coonhound a německý ovčák mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Bluetick Coonhound německý ovčák Mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Bluetick Coonhound smíchaný s německým ovčákem může být mimo jiné náchylný k dysplázii kloubů, luxaci patelly, autoimunitní tyroiditidě.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Bluetick Coonhound German Shepherd Dog Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo lehký shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Bluetick Coonhound krmení německých ovčáků

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy Bluetick Coonhound

Bluetick Coonhound Rescue

Bluetick Coonhound Rescue

Coonhound Rescue


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Afghánský chrt Aljašský malamutový mix

Afghánský chrt American Eskima Dog Mix

Afghánský chrt Akita Mix

Afghánský chrt American Eskimo Dog Mix

Afghánský chrt American Bulldog Mix