Psi

Německá doga Blue Tick Hound Mix je smíšené plemeno psa, které vzniklo z chovu dogy a modrého chrtího psa. To je zjevně přínosem pro velmi velkého psa a nejedná se o konvenční směs, na kterou byste mysleli, když slyšíte psa smíšeného plemene. Mohlo by to samozřejmě mít také velmi silný nos. Podívejte se na videa na webu, abyste viděli tohoto psa v akci. To pravděpodobně udělá dobrého hlídacího psa jednoduše kvůli jeho velikosti. Je to spíš jako Německá doga nebo Modrý klíště? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi Great Dane Blue Tick Hound Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Great Dane Blue Tick Hound Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka Great Dane Blue Tick Hound Mix.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Zde je několik obrázků mixu Blue Tick Hound Great Dane Mix
Historie mixu Blue Tick Hound Great Dane

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.Great Dane History:

Již ve 14. – 13. Století před naším letopočtem se ve starověku objevují velké chrty připomínající Blue Tick HoundŘeckove freskách odTiryns. Po mnoho následujících století se tito velcí honiči stále objevují po celém starověkém Řecku. Molossianský chrt, suliotský pes a specifické dovozy z Řecka byly použity v 18. století ke zvýšení vzrůstu chrtů vRakouskoaNěmeckoavlkodavůvIrsko. Větší psi jsou zobrazeni na mnoharunové kamenyvSkandinávie, o ražení mincí v Dánsku od pátého století našeho letopočtu a ve sbírceStará norštinabásně. TheZoologické muzeum Kodaňské univerzitydrží nejméně sedm koster velmi velkých loveckých psů, jejichž počátky se datují od pátého století př. n. l. do roku 1000 n. l. Je zřejmé, že velmi velké psy byly součástí naší historie i před tisíci lety. V polovině roku 1500 dovezla středoevropská šlechta z Anglie silné psy s dlouhými nohami. Tito angličtí psi sestoupili z kříženců mezi nimiAnglicky Blue Tick HoundsaBlue Tick Hounds. Od začátku roku 1600 se tito psi chovali u souduNěmecká šlechta, zcela mimo Anglii.

krysí teriér jack russell mix

Účelem těchto extrémně velkých psů bylo lovitmedvěd,kanec, aJelen. Oblíbení psi museli zůstat přes noc v ložnicích svých pánů. Tyto tzvkomorní psi tam byli, aby chránili prince, zatímco spaliod vrahů.Blue Tick HoundDějiny:

Historie plemene Bluetick Coonhound. Bluetick Coonhound pochází z Louisiany z chovu Bleu de Gascogne Hound v jihozápadní Francii, stejně jako anglický Foxhound, pes The Cur, americký Foxhound a Black and Tan Virginia Foxhound. Chováni k lovu, vynikali ve sledování, zejména v noci.Bluetick Coonhound je poměrně nové plemeno psů. Byl vyvinut v jižních Spojených státech počátkem 20. století za zvláštním účelem lovu mývalů a jiných malých divokých zvířat. Mezi jeho předky patří Velký Bleu de Gascogne, Staghound a další francouzští honiči, kteří byli do Ameriky přivedeni během prvních dnů kolonizace. Obchodníci, prodejci psů a další lidé cestující izolovanými venkovskými oblastmi hlubokého jihu si nemohli nevšimnout těch krásně znějících psů, kteří se podíleli na většině současných plemen Coonhoundů. Američtí lovci zjistili, že francouzští psi jsou na stopě příliš pomalí. Když je však překřížili s americkými honiči, zjistili, že potomci mají lepší vlečné schopnosti se studeným nosem a lepší vytrvalost.


Úžasná videa štěňat Blue Tick Hound Great Dane Mix


Blue Tick Hound Great Dane Mix Velikost a hmotnost

německá doga

Výška: 28 - 34 palců v rameni

Hmotnost: 100 - 200 lb.

Životnost: 7-10 let


Bluetick Hound

Výška: 21 - 27 palců v rameni

Hmotnost: 45 - 80 lb.

Životnost: 11 - 12 letBlue Tick Hound Great Dane Mix Osobnost

Stejně jako všechny hybridy se musíte obracet na rodiče, aby si dobře přečetli, jak se pravděpodobně budou chovat. To by samozřejmě mohlo vést k velmi velké směsi, ale mělo by to být spíše přátelské. Měli by dobře vycházet s jinými zvířaty, pokud jsou také vystaveni a správně socializováni. Jsou poněkud schopni nezávislosti nebo sami, když je dům hlučný nebo plný. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše něžná a ráda by s vámi trávila spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože se mu nebude dobře. Chce být s smečkou. “Blue Tick Hound Great Dane Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Dalmatin smíchaný s Blue Tick Hound může být náchylný k:Dysplázie kyčle, dysplázie loktů, artritida, Wobblerův syndrom, dilatační kardiomyopatie, hypotyreóza, nadýmání.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.Blue Tick Hound Great Dane Mix Care

Jaké jsou požadavky na péči?

Pravděpodobně to bude mírnější shedder. Pravděpodobně bude mít kratší vlasy, ale může vypadat jako blázen. Buďte připraveni je několikrát týdně kartáčovat. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Jedná se o umírněnějšího energetického psa, který to bude potřebovat od majitele. Plánujte je cvičit každý den, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Přestože je inteligentní, může být tvrdohlavý a náročný. Bude potřebovat silného a pevného psovoda, který je konzistentní a nedovolí, aby ho tento pes využil. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Krmení Blue Tick Hound Great Dane

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

mix anglického buldoka a mopslíka

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky