Psi

Bloodhound German Shepherd Dog Mix, je smíšené plemeno psa vzniklé z chovu Bloodhound a německého ovčáka. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Bloddhound je známý tím, že je tvrdohlavý, vyrovnaný a láskyplný. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Bloodhound nebo Německý ovčák? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o překrásném mixu německých ovčáků Bloodhound.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně německého ovčáka Doghound Dog Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaké štěňata německého ovčáka Bloodhound Dog Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Historie mixů německých ovčáků Bloodhound

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Historie Bloodhoundů

doberman smíchaný s pitbullem

Bloodhound je nejstarší ze všech pachových honičů a ten s nejostřejším čichem. To znamená, že je také oblíbená u donucovacích orgánů, protože může neúnavně sledovat podezřelé nebo podporovat pátrací a záchranné operace s vysokou mírou úspěchu - i když nebude držet nebo útočit na předmět svého pronásledování, raději počká na svého psovoda. Jejich úspěch jako lovců při lovu lidských lomů je tak velký, že jsou jedním z mála plemen, jejichž nálezy lze použít a potvrdit jako svědectví u soudu. Bloodhoundi jsou jedním z mnoha jemných obřích plemen, kteří snadno přecházejí z pracovního dne na večer s rodinou. Těšili se stálé přítomnosti v populární kultuře; například rodinný pes Beruška v animované sérii King of the Hill je krvavý pes, stejně jako psi Bumpuses, smečka, která žije vedle rodiny Ralphie Parkerové a nakonec utekla s krůčkem díkůvzdání ve Vánočním příběhu. Bloodhound je také jedním z nadějných šampionů show v klasickém Christopher Guest mockumentary Best in Show. Předpokládá se, že historie Bloodhoundů sahá až do třetího století našeho letopočtu, kdy se předpokládá, že byla po staletí selektivně chována s jinými psy ve středomořské oblasti. Předpokládá se, že dnešní Bloodhound pochází ze dvou známých psů tohoto období: ze sv. Huberta a z jižního psa. Britové začali chovat dnešní Bloodhound v 11. a 12. století; nakonec bylo toto plemeno ve Velké Británii tak uznávané, že si ho královští a vysoce postavení církevní úředníci nechali.

Populace jelenů v Anglii postupem času ubývala a lovci se jako nový lom změnili na lišky. Lov na lišku vyžadoval psa s rychlejší chůzí než Bloodhound a Foxhound brzy nahradil Bloodhounda jako loveckého společníka volby. Britský Bloodhound, jak se stala známou, téměř zmizela v Anglii po poválečných letech, ale v té době se postupně stala oblíbenou v koloniích mezi vojáky v bitvách a policejními zločinci. Bloodhoundi byli přijati do Hound Group amerického Kennel Clubu v roce 1885.

Bloodhound je při sledování nejšťastnější. Aspekt řešení problémů sledování uspokojuje její vysokou inteligenci a potřebu řešit problémy. Bloodhound byl součástí týmu, který utekl z vězeňského uprchlíka Jamese Earla Raya, vraha Dr. Martina Luthera Kinga Jr. chodit spolu.

Historie německého ovčáka

V roce 1899 se Němec jménem Von Stephanitz účastnil výstavy, když mu byl předveden pes jménem Hektor Linksrhein. Von Stephanitz měl na mysli, jaký by měl být dobrý pracovní pes, a několik generací chovu splnilo to, co si Hektor představoval. Byl potěšen silou psa a inteligencí, loajalitou a krásou zvířete byl tak zaujatý, že si ho okamžitě koupil. Okamžitě změnil jméno na Horand von Grafrath a Von Stephanitz založil Verein für Deutsche Schäferhunde (Společnost pro německého ovčáka). Horand von Grafrath je známý jako první německý ovčák.
Horand von Grafrath byl chován k jiným podobně stylizovaným psům, o nichž se věřilo, že mají stejné rysy jako to, co hledal Von Stephanitz. Jeho nejúspěšnějším potomkem byl Hektor von Schwaben. Hektor pokračoval v inbredi s dalším Horandovým potomkem a produkoval Beowulfa, který později zplodil celkem osmdesát čtyři štěňat, tedy počátek německého ovčáka. Von Stephanitz je široce považován za zakladatele tohoto neuvěřitelného plemene.
Von Stephanitz zamýšlel, aby jeho plemeno pracovalo jako pastevecké psy, ale jak se Německo stále více industrializovalo, viděl potřebu udělat z něj pracovního psa. Přesvědčil německou vládu, aby toto plemeno používala. Během první světové války sloužil německý ovčák jako pes Červeného kříže, posel, záchranář, strážce, nosič zásob a hlídka.
Toto plemeno se zpočátku stalo populárním v první světové válce. Mnoho amerických a spojeneckých opravářů se k tomuto plemeni během války připojilo a přivedlo je zpět do států po skončení války. Jeden z těch psů se stal
Rin Tin Tin byl přiveden desátníkem z Los Angeles a později se stal hollywoodskou hvězdou.
Spojenecká vojska si toto plemeno zamilovala, ale ne skutečnost, že měla německé kořeny. V roce 1917 změnil americký Kennel Club název plemene na Shepherd Dog.
V Anglii byl pes přejmenován na Alsaský vlčí pes a AKC se v roce 1931 vrátilo k původnímu názvu německého ovčáka.

Po druhé světové válce se chov a standardy amerických a německých ovčáků začaly dramaticky lišit. Stávalo se běžné, že policejní oddělení a ti, kteří hledali skutečné pracovní psy, dováželi své psy z Německa, protože američtí psi měli takové špatné zdravotní problémy.

býčí pes shih tzu

Německý ovčák Bloodhound Mix Mix Size and Weight

Bloodhound
Výška: 23 - 27 palců v rameni
Hmotnost: 80 - 100 lb.
Životnost: 10 - 12 letNěmecký ovčák
Výška: 22 - 26 palců v rameni
Hmotnost: 75 - 95 lb.
Životnost: 9 - 13 let


Bloodhound německý ovčák mixuje osobnost

Bloodhound a německý ovčák mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Bloodhound German Shepherd Dog Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Bloodhound smíchaný s německým ovčákem může být mimo jiné náchylný k dysplázii kloubů, problémům s očima, luxaci patela.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.

pitbull husky mix štěňata na prodej

Péče o mix německých ovčáků Bloodhound


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo lehký shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.

zlatý retrívr weiner pes mix

Krmení psů německých ovčáků Bloodhound

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy Bloodhound

Záchrana Southeast Bloodhound

Záchrana Southcentral Bloodhound

Rescue Me Bloodhound Rescue


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Afghánský chrt Aljašský malamutový mix

Afghánský chrt American Eskima Dog Mix

Afghánský chrt Akita Mix

Afghánský chrt American Eskimo Dog Mix

Afghánský chrt American Bulldog Mix