Psi

Belgický malinoisský sibiřský husky mix je smíšený plemenný pes pocházející z chovu belgického malinois a sibiřského huskyho. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Belgický Malinois je známý jako ochranné a strážné plemeno. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako belgický Malinois nebo sibiřský husky? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu belgického malinoisského sibiřského huskyho.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali své štěně belgického malinoisského sibiřského huskyho mixu. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata belgického malinoisského sibiřského huskyho mixu.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Historie mixu belgického malinoisského sibiřského huskyho

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Historie belgického Malinoischi pin štěňata na prodej

Belgický malinois (někdy nazývaný malinoisský pes) je součástí kvarteta známých belgických ovčáků. Je hladší než její bratranec, belgický Laekenois, stejně silná, rychlá a silná. Jméno Malinois převzala z Malines, belgického města, ze kterého pochází. Malinois jsou pracovní psi, rádi, že mají úkol - ať už je to hbitost, stádo, stopování, poslušnost, terapie, záchranné práce nebo vojenské či policejní práce. Dalším důkazem její všestrannosti je, že tajná služba hlídá v areálu Bílého domu belgického Malinois!

Stejně jako její další příbuzní Shepherd však i Malinois potřebuje aktivitu, a to nelze přeceňovat. Dělají to nejlépe s majiteli, kteří sami vedou aktivní život a chtějí, aby se o to podělil pes. Lidé, kteří hledají klidného psa, který může zůstat sám několik hodin, by neměli uvažovat o malinoisovi, protože nuda je může zničit. Mají také silnou kořist, což znamená, že majitel bude muset udržovat Malinois v bezpečí, když je venku - kvůli malé zvěři a kočkám. Belgický Malinois se objevil koncem 19. století jako pastevecký pes. S teplým kabátem, pohyblivostí pohybu a bezmeznou energií mohla v nejhorším počasí pracovat dlouhé hodiny. Netrvalo dlouho a armáda uznala hodnotu tohoto plemene během války a Malinois během první světové války představoval svou domovskou zemi jako transportéry, sanitky a dokonce i tahače těžkých kulometů.
Diesel, policejní pes malinois, který byl zabit přátelskou palbou při pařížských teroristických útocích v roce 2015, dostal pohřeb se všemi poctami. Na její počest byla Diesel pokřtěna nová policejní štěně.
Belgický Malinois jménem Rocket sloužil jednotce indické národní bezpečnosti K-9 jako odborný útočný a čichací pes. Rocket byl v roce 2016 doporučen k ocenění za statečnost za detekci přítomnosti nepřítele během útoku na základnu. Operace mu způsobila popáleniny na tlapkách a na čele, ale po týdnech léčby byl zpět v práci.Historie sibiřského huskyhoSibiřský husky je středně velké pracovní plemeno psů, které vzniklo na severovýchodní Sibiři v Rusku. Rovněž se to jmenuje Chukcha. Byli původně chováni a chováni lidmi Chukchi. Toto plemeno patří do genetické rodiny Spitzů a bylo původně chováno k poměrně rychlému tažení saní na dlouhé vzdálenosti. Každý ví, že se jedná o pracovního psa, který byl chován k tažení saní. Díky tomu se Eskymáci mohli mnohem snadněji pohybovat. Je o nich známo, že jsou únikovými umělci, kteří se vyhrabou z nejsilnějšího plotu. Vzhledem k tomu, že byli chováni k tažení věcí, můžete si představit, že to nejsou nejjednodušší psi na procházky. Byli velmi nápomocni v počátečním Iditarodu, což byla rasa o záchranné sérum z Anchorage na Nome Aljašku.


Velikost a hmotnost belgického malinoisského sibiřského huskyho

Belgický Malinois
Výška: 22 - 26 palců na rameni
Hmotnost: 55 - 75 lb.
Životnost: 12 - 14 let

sibiřský husky
Výška: 20 - 23 palců na rameni
Hmotnost: 35 - 60 lb.
Životnost: 12-15 letzlatý retrívr border kolie mix

Osobnost belgického malinoisského sibiřského huskyho

Belgický Malinois a sibiřský husky mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Belgický malinois sibiřský husky mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Belgický Malinois smíšený se sibiřským huskym může být mimo jiné náchylný na dysplázii kloubů, progresivní retinální atrofii, šedý zákal.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Belgická malinská sibiřská husky mix péče


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Krmení směsi belgického malinois sibiřského huskyho

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

mix amerického buldoka

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy na belgický Malinois

Záchrana amerického belgického Malinois

Záchrana amerického belgického Malinois

Malinoisská záchranná liga


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Anatolský ovčák Australský ovčák

Anatolský ovčák australský teriér

Anatolský ovčák Basset Hound Mix

Anatolský ovčák belgický malinois mix

Anatolský ovčák Bernský salašnický pes