Psi

Směs belgického malinoisského labradorského retrívra je smíšený plemeno psa, které vzniklo z chovu belgického malinois a labradorského retrívra. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Belgický Malinois je známý jako ochranné a strážné plemeno. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako belgický malinois nebo labradorský retrívr? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásné směsi belgického malinoisského labradorského retrívra.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali své štěně belgického malinoisského labradorského retrívra. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata belgického malinoisského labradorského retrívra.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Historie mixu belgického malinoisského labradorského retrívra

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.border kolie německý ovčák mix štěňat

Historie belgického Malinois

Belgický malinois (někdy nazývaný malinoisský pes) je součástí kvarteta známých belgických ovčáků. Je hladší než její bratranec, belgický Laekenois, stejně silná, rychlá a silná. Jméno Malinois převzala z Malines, belgického města, ze kterého pochází. Malinois jsou pracovní psi, rádi, že mají úkol - ať už je to hbitost, stádo, stopování, poslušnost, terapie, záchranné práce nebo vojenské či policejní práce. Dalším důkazem její všestrannosti je, že tajná služba hlídá v areálu Bílého domu belgického Malinois!

Stejně jako její další příbuzní Shepherd však i Malinois potřebuje aktivitu, a to nelze přeceňovat. Dělají to nejlépe s majiteli, kteří sami vedou aktivní život a chtějí, aby se o to podělil pes. Lidé, kteří hledají klidného psa, který může zůstat sám několik hodin, by neměli uvažovat o malinoisovi, protože nuda je může zničit. Mají také silnou kořist, což znamená, že majitel bude muset udržovat Malinois v bezpečí, když je venku - kvůli malé zvěři a kočkám. Belgický Malinois se objevil koncem 19. století jako pastevecký pes. S teplým kabátem, pohyblivostí pohybu a bezmeznou energií mohla v nejhorším počasí pracovat dlouhé hodiny. Netrvalo dlouho a armáda uznala hodnotu tohoto plemene během války a Malinois během první světové války představoval svou domovskou zemi jako transportéry, sanitky a dokonce i tahače těžkých kulometů.
Diesel, policejní pes malinois, který byl zabit přátelskou palbou při pařížských teroristických útocích v roce 2015, dostal pohřeb se všemi poctami. Na její počest byla Diesel pokřtěna nová policejní štěně.
Belgický Malinois jménem Rocket sloužil jednotce indické národní bezpečnosti K-9 jako odborný útočný a čichací pes. Rocket byl v roce 2016 doporučen k ocenění za statečnost za detekci přítomnosti nepřítele během útoku na základnu. Operace mu způsobila popáleniny na tlapkách a na čele, ale po týdnech léčby byl zpět v práci.

Historie labradorského retrívra

Labradorský retrívr, nazývaný také laboratoř, je pes s retrívrskou zbraní - odtud název. Labrador je jedním z nejpopulárnějších plemen psů nejen ve Spojených státech, ale také ve Velké Británii. Toto plemeno je také často trénováno jako pomocné zvíře se zdravotním postižením a dodnes je ceněné jako sportovní a lovecký pes.

Labradorský retrívr, známý jako milující, loajální a inteligentní plemeno, je silnou volbou mezi rodinami pro typy psů, které si můžete přivést domů. Jsou skvělí s dětmi a rádi hrají, jak jen mohou, takže rodinné dobrodružství je pro ně stejně vzrušující jako pro rodinu.

Labradorský retrívr pochází z Kanady a Velké Británie. Předkové labradorského retrívra - vodního psa třezalky - byli v Anglii. Současně v Kanadě začal třezalka vodní pes ztrácet počet kvůli problémům s karanténou vztekliny.

Ve třicátých letech 20. století bylo z Newfoundlandu do Evropy dovezeno mnoho předků tohoto plemene, které se používalo pro gundogy. Od 80. let 18. století se 3. hrabě z Malmesbury, 6. vévoda z Buccleuchu a 12. hrabě z domova spojili, aby chovali současného labradorského retrívra.

Pokud jde o historii podtypů labradorského retrívra, pro toto plemeno existuje možnost žluté a čokoládové. První žlutý labradorský retrívr se narodil v roce 1899, zatímco první čokoládový labradorský retrívr byl založen ve třicátých letech minulého století. K dispozici je také černý labradorský retrívr.


Velikost a hmotnost belgického malinoisského labradorského retrívra

Belgický Malinois
Výška: 22 - 26 palců na rameni
Hmotnost: 55 - 75 lb.
Životnost: 12 - 14 letlabradorský retrívr
Výška: 21 - 23 palců na rameni
Hmotnost: 55 - 80 lb.
Životnost: 10 - 12 let


Osobnost belgického malinoisského labradorského retrívra

Belgický Malinois a labradorský retrívr mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Zdravý mix belgického malinoisského labradorského retrívra

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Belgický malinois smíchaný s labradorským retrívrem může být mimo jiné náchylný na dysplázii kloubů, progresivní retinální atrofii, kataraktu.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Péče o belgický malinoisský labradorský retrívr


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo light shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

směs chiuaua s pitbullem

Jaké jsou požadavky na cvičení?

mix čivavy shiba inu

Plánujte, že je vezmete na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude trochu náročný na výcvik. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim mohla dát najevo své místo. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Krmení mixu belgického malinoisského labradorského retrívra

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy na belgický Malinois

Záchrana amerického belgického Malinois

Záchrana amerického belgického Malinois

Malinoisská záchranná liga


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Anatolský ovčák Australský ovčák

Anatolský ovčák australský teriér

Anatolský ovčák Basset Hound Mix

Anatolský ovčák belgický malinois mix

Anatolský ovčák Bernský salašnický pes