Psi

Basset Shepherd je návrhářský pes, vyvinutý křížením dvou nejpozornějších, nejinteligentnějších a nejtrvalejších plemen ... Baset a německý ovčák. Odvozením fyzických vlastností od obou rodičů zdědí Bassetovo dlouhé tělo a krátké nohy a následuje německého ovčáka, pokud jde o jeho dlouhý, čtvercový čenich, živé, výrazné inteligentní hnědé oči a také černý a opálený odstín.Obrázky basetového ovčáka

Rychlé informace

Kabát Většinou dvojitý kabát jako německý ovčák (hustý a hustý)
Barva Černá, žíhaná, opálená
Plemenný typ Kříženec
Skupina Návrhář
Průměrná délka života/ délka života Přibližně 10 let
Velikost (Jak jsou velké) Střední
Výška 12 až 20 palců
Hmotnost 50 až 70 liber
Velikost vrhu 4 až 8 štěňat
Behaviorální charakteristiky Inteligentní, odvážný, nebojácný, vyrovnaný a loajální
Dobré s dětmi Ano
Štěkají? Mohlo by to trvat po vlastnostech jeho rodičů, generovat dlouhou bobtnající kůru v době nebezpečí nebo i když se nudí.
Prolévání (vrhá se) Střední až těžké
Hypoalergenní Ne
Kvalifikace/informace o konkurenční registraci DRA
Země USA

Video s basetem smíchaným s německým ovčákem

Povaha a osobnost

Poslušní, inteligentní, přítulní a věrní jako oba rodiče vynikají jako úžasní domácí mazlíčci. V některých z nich jste také mohli vidět klaunské instinkty Basset Hound, které všechny v domě plně bavily.

Směs německých ovčáků Basset Hound je známá svými strážnými schopnostmi a instinktem hlídacího psa, a to díky své pohotové, odvážné a odvážné povaze. Tato vlastnost je proto činí ostražitými vůči cizincům a nutí je, aby si sdělili své pány v okamžiku, kdy uvidí jakéhokoli vetřelce vnikajícího do jejich domény nebo území.Mají také dobrý vztah s dětmi, i když s těmi malými je nutný dohled rodičů. Vychází dobře s jinými psy a kočkami, zvláště když je vychován. U některých z nich si však můžete dokonce všimnout dravého instinktu německého ovčáka, nakloněného pronásledovat cokoli pohybujícího se.

Který


Basset, který je výsledkem dvou nejenergičtějších plemen psů, vyžaduje mnoho aktivit, jako je dlouhá procházka a dostatečný čas na hraní na oploceném dvoře, aby byl mentálně i fyzicky nabitý energií.
I oni se mohou silně prolévat stejně jako jejich rodiče, a proto potřebují dvakrát týdně kartáčování pomocí gumového kari kartáče. Když se zašpiní, vykoupejte ho a nezapomeňte si pravidelně stříhat nehty, čistit si zuby a čistit uši a oči.
Mezi běžné zdravotní problémy, kterými trpí, patří dysplazie kyčle a loktů, oční problémy (třešňové oko a šedý zákal) a nestabilita krčních obratlů.

Výcvik

Ačkoli jeho inteligence je přínosem pro výcvik, někdy může být obtížné zvládnout a ukázat tvrdohlavost a silnou vůli svých rodičů.

  • Výuka socializačního výcviku německého ovčáka Basset Hound od raného věku by mu to pomohlo rozlišovat mezi dobrem a zlem a také rozvíjet dobré vztahy s přátelskými lidmi a všemi psy.
  • Nácvik poslušnosti a výuka povelů by mu to pomohlo zůstat ukázněným a dobře vychovaným od dob jeho štěňat.

Krmení

Kvalitní suché krmivo pro psy je nezbytné pro udržení dobrého zdraví. Pokud do jídelníčku přidáváte domácí jídlo, poraďte se o tom s veterinářem.