Psi

Basset Hound Poodle Mix je pes smíšeného plemene, který je výsledkem chovu Basset Hound a Poodle. Oba jsou velmi přátelští a milí psi. Někdy se jim říká aBassetdoodle.Měl by to být pes se střední energií, protože baset je klidnější. To se stalo velmi běžným hybridním a designovým psem. Níže prozkoumáme některé běžné otázky týkající se různých mixů Basset Hound Poodle. Pokračujte ve čtení níže, abyste si mohli prohlédnout obrázky, videa a dozvědět se více o krásné směsi Basset Hound Poodle Mix. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z žíhaných nebo jiných iterací.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali štěně Basset Hound Poodle Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka Basset Hound Poodle Mix.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Zde je několik obrázků mixu Basset Hound Poodle
Historie mixu Basset Hound Poodle

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se za posledních dvacet let stal běžným, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají.Podepište prosím naše peticezastavit štěňata.Historie pudla

směs bostonského teriéra a francouzského buldoka

Pudl původně pocházel z Německa, stejně jako rotvajler. Toto je německý přísavník. Původně byli chováni pro sběr vodního ptactva pro lovce. Jsou známí tím, že jsou extrémně inteligentní a velmi dobří plavci. Jejich funky účesy způsobily, že se ve vodě více vznášely. I když existují tři velikosti pudla, nejedná se o jednotlivá plemena, ale jen o malé pudlíky chované pro získání malých pudlů Basset Hound. Jsou hypoalergenní, takže jsou dobré pro rodiny s alergiemi a jsou vysoce inteligentní a dychtiví potěšit, což znamená, že jsou dobří ve školení a učení. Jsou to věrní a dobří psi, ale velmi energičtí, takže potřebují hodně stimulace a cvičení.

Historie basetůBaset je krátkosrstýplemenozPeszohařrodina, to jepachový peskterý byl původně chován za účelem lovuzajíc. Je nízko nad zemí, což je ideální pro lov zajíce. Jejich čich pro sledování je na druhém místě po čichuBloodhound. Jedná se o velmi staré plemeno, které vzniklo ve Francii před více než 600 lety.


Skvělá videa štěňátek Basset Hound Poodle Mix


Basset Hound Poodle Mix Velikost a hmotnost

Pudl

Výška: 18-24 palců na rameni

Hmotnost: 45 - 70 lb.

Životnost: 8-15 let

pitbull smíchaný s mopsem

Basset Hound

Výška: 11 - 15 palců v rameni

Hmotnost: 44-64 lb.

Životnost: 10 - 12 letOsobnost mixu Basset Hound Poodle

Tento mix je velmi inteligentním, oddaným a loajálním společníkem. Oba tito psi jsou velmi přátelští a milující psi. Vychází dobře se všemi a je to docela vychovaný pes! Také se ráda baví a hraje a k tomu bude potřebovat nějaký venkovní prostor. Je milující, spolehlivá, odvážná a vřelá.


Basset Hound Pudl Mix Zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabídnout záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Mix pudlů Basset Hound může být náchylný k:epilepsie, alergie, dysplázie kloubů, obezita, infekce uší, oční problémy

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.

štěňata kokršpaněla


Péče o mix pudlů Basset Hound

Jaké jsou požadavky na péči?

Bassetdoodle by měl být relativně snadný pes údržby. Pes má kratší vlasy, ale hodně se vrhá. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Stejně jako všem psům bude mít lepší výkon, pokud budou mít dostatek pohybu. Měl by to být pes se střední energií, který bude potřebovat pravidelné cvičení. Basset Hound by měl pomoci vyrovnat vyšší energii pudla. Plánujte je cvičit každý den, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

mix jack russell teriér border kolie

Přestože je inteligentní, může být tvrdohlavý a náročný. Bude potřebovat silného a pevného psovoda, který je konzistentní a nedovolí, aby ho tento pes využil. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který rád potěší a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.Basset Hound Pudl Mix krmení

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Taková směs, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se zaměřit, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí.


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský Dogo

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky