Psi

Basset Hound Chinese Shar-Pei Mix je smíšený plemenný pes, který pochází z chovu Basset Hound a čínského Shar-Pei. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Basset Hound je láskyplný, houževnatý a oddaný. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Basset Hound nebo čínský Shar-Pei? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Basset Hound Chinese Shar-Pei Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít šlechtitelem, aby získali své štěně Basset Hound Chinese Shar-Pei Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňátka Basset Hound Chinese Shar-Pei Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Historie mixů čínských basetů Shar-Pei

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Historie basetůTento Basset, přestože má francouzský původ, stejně jako její bratranec Basset Fauve de Bretagne, je americkému obyvatelstvu mnohem známější. Sloužila od poloviny 20. století jako maskot pro boty Hush Puppies. Mnoho Hush Puppies basetů přišlo a odešlo; aktuální jméno je Jason.

V padesátých letech se Elvis Presley objevil na The Steve Allen Show, aby zpíval Hound Dog sedícímu basetovi s cylindrem. Představení vypadalo pro oba nepříjemné, ale Presley byl po zastavení natáčení vyfotografován, jak si hraje se psem. Televize nám také poskytla televizní reklamu, která našla podivného Basset Hounda doprovázejícího znuděného opraváře praček Maytag na jeho cestě.

Nepleťte si však Basset Hound s hulvátským hollywoodským typem. Její chov z ní dělá impozantního malého lovce zvěře a její praštěná osobnost je ideální pro rodiče domácích mazlíčků, kteří hledají zábavného psa.

Basset Hound je dalším produktem francouzské vášně pro lovecké psy na zakázku. Basset Hound je úzce spjat s vyšším a štíhlejším Bloodhoundem; oba jsou potomky sv. Huberta, produktu selektivního chovu připisovaného francouzskému duchovnímu a patronovi lovu. Svatý Hubertův honič připomínal krveprolití a současný krveprolití je jeho nejznámějším předkem; mnoho lidí však také věří, že dnešní baset byl výsledkem genetické mutace starověkého plemene.

Genetické manévrování, které vedlo k vytvoření Basset Hounda, přineslo nízko posazeného, ​​pevně stavěného, ​​krátkonohého pachového psa s ocasem s bílou špičkou, který stál přímo ve vzduchu a upozorňoval svého psovoda na přítomnost zvěře. Balíčky basetů loví ve Francii a Anglii dodnes. Osamoceně nebo v balíčcích se jejich dlouhé uši dotýkají země a uvolňují vůni malé zvěře, kterou pak psi zahánějí do křivek nebo lomů, kde je může psovod získat.Čínská historie Shar-PeiČínský Shar-Pei pochází z jižních provincií Číny, kde byl oceňován jako lovec, pastýř, opatrovník a bojovník. Mezi další plemena, která pocházela z Číny, patří Chow a Pug. V mnoha ohledech se podobá Chowovi a je více než pravděpodobné, že je příbuzný. Předpokládá se, že existuje od starověku. Uvolněná kůže Shar Pei a extrémně pichlavá srst byly původně vyvinuty, aby pomohly psům odrazit divočáka, protože se používaly k lovu. Shar Pei se ve skutečnosti může kroutit v kůži a tváři ve směru svého oponenta. Při boji by se zkroutili ve své kůži, aby útočníka kousli. Po vytvoření Čínské lidové republiky byla populace psů v zemi téměř vymýcena a snížena na nulu. Jeden chlápek jménem Matgo Law pomohl toto plemeno uchovat a jinak by mohl vyhynout, kdyby nebylo jeho úsilí.


Basset Hound Chinese Shar-Pei Mix Size and Weight

Basset Hound
Výška: 13 - 14 palců v rameni
Hmotnost: 40 - 65 lb.
Životnost: 10 - 12 let

jak dlouho žijí čau

Čínská Shar-Pei
Výška: 18 - 22 palců v rameni
Hmotnost: 45 - 55 lb.
Životnost: 9 - 11 let
Basetský čínský Shar-Pei kombinuje osobnost

Basset Hound a čínský Shar-Pei mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Basset Hound čínský Shar-Pei Mix zdraví

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Basset Hound smíchaný s čínským Shar-Pei může být mimo jiné náchylný k dysplazii loktů, torzi žaludku, entropii, chd.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Basset Hound Chinese Shar-Pei Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo lehký shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

mix australského ovčáka s německým ovčákem

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Basset Hound čínské krmení Shar-Pei Mix

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Basset Hound Odkazy

Basset Hound Rescue of Georgia

Tri State Basset Hound Rescue

Carolina Basset Hound Rescue


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Australský teriér Beagle Mix

Australský teriér Laekenois Mix

Australský teriér Berger Picard Mix

Australský teriér Bloodhound Mix

Mix boxerů australského teriéra