Psi

Mix Basenji Rat Terrier Mix je smíšený plemenný pes, který je výsledkem chovu Basenji a Rat Terrier. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Basenji je láskyplný, energický a inteligentní. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako Basenji nebo Rat teriér? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném mixu Basenji Rat Terrier Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby získali štěně Basenji Rat Terrier Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata Basenji Rat Terrier Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.Historie mixu Basenji Rat Terrier

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Historie Basenji

Basenji je lovecký pes pocházející z Afriky a lidé tam s nimi loví dodnes. Fanoušci Basenji popisují své psy jako mistrovské dílo přírody kvůli jejich nápadnému vzhledu, lovecké zdatnosti, touze po společnosti a relativnímu tichu.
Nejznámější vlastností Basenji je, že neštěká; raná literatura o tomto plemeni ji popisuje jako afrického psa bez kůry. Není však bez hlasivek. namísto štěkání Basenji produkuje řadu charakteristických zvuků, které byly popsány jako jódlování, kokrhání a chrčení. Může také vydat varovné zavrčení. Naříkat, když je nešťastná, je další součástí jejího hlasového repertoáru.

Ačkoli chovatelské kluby klasifikují Basenjiho jako honiče zraku, ve skutečnosti při lovu používá oči i uši.

Paleontologové mají vědecké důvody domnívat se, že Basenji je potomkem nejdříve známých psů. V izolované Africe žila a prospívala tisíce let a do Evropy byla známa až kolem roku 1895. Výsledkem je, že dnešní Basenji je zatím relativně nezměněn lidským impulsem ke křížení psů. Její velikost, tvar, barvy, struktura srsti a temperament jsou téměř stejné jako po tisíce let.

Pokusy přivést toto plemeno do Anglie selhaly až do roku 1937, kdy zde byl konečně založen úspěšný chov. Basenji dorazil do Ameriky krátce poté. Americký Kennel Club formálně přijal toto plemeno v roce 1943.

Historie krysích teriérů

Toto je americký chovaný pes chovaný jako pracovní pes. Vzhledem k tomu, že jsou tak malí, byli chováni jako lovec a farmářský pes k lovu škůdců, jako jsou krysy a jiná havěť. Potřebovali, aby byli rychlí a dokázali chytat zvířata stejně rychle jako králíci. Dnes je krysí teriér tvrdohlavý, ale inteligentní pes, který je opatrný vůči cizím lidem. I když budou s rodinou dobří, i když nebudou správně socializovaní, mohou být agresivní vůči jiným mazlíčkům a cizím lidem. Mají hodně odvahy a dokážou velmi dobře zjistit náladu, ve které se nacházíte. Chtějí potěšit a být laskaví, ale potřebuje hodně cvičení nebo se může chovat špatně.


Basenji Rat Terrier Mix Velikost a hmotnost

Basenji
Výška: 17 palců u ramene
Hmotnost: 22 - 24 lb.
Životnost: 12-16 letmix dobermanské černé laboratoře

Krysa teriér
Výška: 10 - 18 palců u ramene
Hmotnost: 10 - 24 lb.
Životnost: 15 - 18 let


Basenji Rat Terrier Mix Personality

Basenji a Rat teriér mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Basenji Rat Terrier Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Basenji smíchaný s krysím teriérem může být mimo jiné náchylný na dysplázii kloubů, dystrofii rohovky, patelární luxaci.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Péče o mix teriérů Basenji


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo lehký shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Krmení směsi Basenji Rat Terrier Mix

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

doga štěňata pitbull

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy Basenji

Záchrana Basenji

Camp Basenji

Záchrana Colorado Basenji


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Australský teriér Beagle Mix

Australský teriér Laekenois Mix

Australský teriér Berger Picard Mix

Australský teriér Bloodhound Mix

Mix boxerů australského teriéra