Psi

Australský ovčácký honácký pes - Blue Heeler Basset Hound Mix, je smíšený plemenný pes, který vznikl z chovu australského ovčáckého honáckého psa - Blue Heeler a Basset Hound. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Australan je známý tím, že je přátelský, láskyplný a inteligentní. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako australský ovčácký ocas - Blue Heeler nebo Basset Hound? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném australském ovčáckém psím ocasu - Blue Heeler Basset Hound Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby si pořídili štěně australského Stumpy Tail Cattle Dog - Blue Heeler Basset Hound Mix. To znamená, že pokud mají na prodej štěňata australského Stumpy Tail Cattle - Blue Heeler Basset Hound Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Australský podsaditý ocasní pes - historie mixu modrého podpatku Basset Hound

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Australský podsaditý ocasní honácký pes - historie modrého podpatku

Jak by se dalo uhodnout, australský Stumpy Tail Cattle Dog, známý také jako modrý podpatek, pochází z Austrálie. Předpokládá se, že je nejstarším domestikovaným plemenem původem z kontinentu. To je trochu spekulace a nikdy nebylo potvrzeno. Podobně jako australský ovčák se vědci domnívají, že britští kolonisté křížili své pastevecké psy s divokými dingoes a koliemi. To by se stalo v polovině 19. století. To bylo provedeno za účelem vytvoření plemene psa tolerantnějšího k podmínkám kontinentu. Extrémní vedro muselo být snesitelné a křížením vznikl pes, který se mu lépe přizpůsobil. Vzhledem k tomu, že se různá plemena australského honáckého psa rozcházela, australský ovčácký ovčácký pes téměř vyhynul. Opravdu nevím proč, ale modro zbarvené psy se ukázaly jako nejoblíbenější mezi majiteli rančů a honáky a stali se známými jako Blue Heelers.
Toto plemeno bylo nejprve známé jako australský heeler, později jako australský honácký pes, což je název, který je nyní přijímán jako oficiální v celé Austrálii i jinde. Někteří lidé je však stále nazývají Blue Heelers nebo Queensland Heelers.Historie basetůTento Basset, přestože má francouzský původ, stejně jako její bratranec Basset Fauve de Bretagne, je americkému obyvatelstvu mnohem známější. Sloužila od poloviny 20. století jako maskot pro boty Hush Puppies. Mnoho Hush Puppies basetů přišlo a odešlo; aktuální jméno je Jason.

V padesátých letech se Elvis Presley objevil na The Steve Allen Show, aby zpíval Hound Dog sedícímu basetovi s cylindrem. Představení vypadalo pro oba nepříjemné, ale Presley byl po zastavení natáčení vyfotografován, jak si hraje se psem. Televize nám také poskytla televizní reklamu, která našla podivného Basset Hounda doprovázejícího znuděného opraváře praček Maytag na jeho cestě.

Nepleťte si však Basset Hound s hulvátským hollywoodským typem. Její chov z ní dělá impozantního malého lovce zvěře a její praštěná osobnost je ideální pro rodiče domácích mazlíčků, kteří hledají zábavného psa.

Basset Hound je dalším produktem francouzské vášně pro lovecké psy na zakázku. Basset Hound je úzce spjat s vyšším a štíhlejším Bloodhoundem; oba jsou potomky sv. Huberta, produktu selektivního chovu připisovaného francouzskému duchovnímu a patronovi lovu. Svatý Hubertův honič připomínal krveprolití a současný krveprolití je jeho nejznámějším předkem; mnoho lidí však také věří, že dnešní baset byl výsledkem genetické mutace starověkého plemene.

Genetické manévrování, které vedlo k vytvoření Basset Hounda, přineslo nízko posazeného, ​​pevně stavěného, ​​krátkonohého pachového psa s ocasem s bílou špičkou, který stál přímo ve vzduchu a upozorňoval svého psovoda na přítomnost zvěře. Balíčky basetů loví ve Francii a Anglii dodnes. Osamoceně nebo v balíčcích se jejich dlouhé uši dotýkají země a uvolňují vůni malé zvěře, kterou pak psi zahánějí do křivek nebo lomů, kde je může psovod získat.


Australský podsaditý ocasní pes - velikost a váha mixu s modrým podpatkem Basset Hound

Australský ovčácký ocas - modrý podpatek
Výška: 18 - 20 palců v rameni
Hmotnost: 35 - 51 lb.
Životnost: 13-15 let

Basset Hound
Výška: 13 - 14 palců v rameni
Hmotnost: 40 - 65 lb.
Životnost: 10 - 12 let
Australský podsaditý ocasní honácký pes - osobnost Blue Heeler Basset Hound Mix

Australský ovčácký honácký pes - Blue Heeler a Basset Hound jsou známí tím, že jsou odvážní a ochranní. Blue Heeler je známý tím, že je loajální, odvážný a ochranný. Jsou to také velmi milující psi. Tento pes bude vyžadovat velmi silného a pevného majitele, který se ujistí, že je alfa a ne pes. Jsou opatrní, ale neohrožují cizí lidi a jsou láskyplní vůči rodině a dětem. Včasná socializace pomáhá postarat se o jakékoli špatné návyky, které by se mohly vyvinout. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše láskyplná a užít si s vámi spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.


Australský podsaditý ocasní honácký pes - Blue Heeler Basset Hound Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Australský ovčácký pes - Blue Heeler smíchaný s Basset Houndem může být mimo jiné náchylný k progresivní retinální atrofii, dysplazii kyčelního kloubu, hluchotě.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Australský honácký ocas - Blue Heeler Basset Hound Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo lehký shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

německý ovčák, špringršpaněl, mix

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Australský podsaditý ocasní pes - krmení mixérem s modrým podpatkem Basset Hound

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Australský ovčácký honácký ocas - odkazy na modré podpatky

Záchrana australského honáckého psa

Záchrana psů z dobytek

New Hope Cattle Dogs


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Australský ovčák Husky Mix

Boxer Husky Mix

Malamute Husky Mix

Rotvajler Husky Mix

Shiba Inu Husky Mix