Psi

Americký stafordšírský teriér Chesapeake Bay Retriever Mix, je smíšené plemeno psa vzniklé z chovu amerického stafordšírského teriéra a Chesapeake Bay Retriever. Oba tito psi mohou být přátelští, ale osobnosti se liší, takže nikdy nevíte. Stafordšírský teriér, známý také jako AmStaff nebo American Staffy, může být občas trochu agresivní. Všichni psi potřebují správnou socializaci, což bude velkým faktorem při jejich interakci s ostatními. Jak vypadá a chová se toto smíšené plemeno? Je to spíš jako americký stafordšírský teriér nebo retrívr Chesapeake Bay? To jsou otázky, které se pokusíme zodpovědět níže. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném americkém stafordšírském teriérovi Chesapeake Bay Retriever Mix.

I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali pomocí záchrany, chápeme, že někteří lidé mohou projít chovatelem, aby si pořídili štěně amerického stafordšírského teriéra Chesapeake Bay Retriever Mix. To znamená, že pokud mají na prodej nějaká štěňata amerického stafordšírského teriéra Chesapeake Bay Retriever Mix.

Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

Historie mixu amerického stafordšírského teriéra Chesapeake Bay Retriever

Všechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Máte-li několik minut, podepište prosím naši petici za zastavení mlýnů na štěňata.Historie amerického stafordšírského teriéraAmerický stafordšírský teriér, známý také jako Amstaff, je středně velké, krátké plemeno amerického psa. Je to plemeno tyranského typu a mohlo by být uznáno jako pitbull. Bylo vytvořeno několik plemen psů, aby se účastnili krvavých sportů a byli dobří. Bojovali mezi sebou nebo pracovali společně proti vsazenému medvědu nebo býkovi a diváci sázeli na to, kdo vyhraje. Naštěstí takové odpudivé zábavy a potěšení již nejsou legální. U většiny plemen psů nikdo opravdu neví, jaké je jejich skutečné genetické složení, protože ke specializovanému chovu vždy došlo k získání určitých rysů. Zejména u tohoto plemene jsme si jisti, že lidé se zájmem o krevní sporty spojili podsaditou stavbu a potrestání čelistí starých buldoků s vrozenou odvahou a hravostí teriérů a vytvořili plemena teriérů býčích typů. Přestože má jeho název Staffordshire, původně byl vyšlechtěn v devatenáctém století v Birminghamu, nikoli ve Staffordshire. Jedná se o plemeno typu Pit Bull, Bully, u kterého došlo ke změně názvu. I když stále existují lidé, kteří bojují se psy pro potěšení, dnes dobře vychovaný AmStaff je mnohem více společenským psem než jeho předkové bojující v boxech.

černobílý baset


Historie retrívra v Chesapeake BayChesapeake Bay Retrívři mají kořeny zpět ke dvěma štěňatům, která byla zachráněna ze zakladatelské lodi v Marylandu v roce 1807. Jejich původ očividně pochází z Chesapeake Bay a je jedním z mála plemen, která mohou tvrdit, že pocházejí z USA. stejně jako žena. Samec „Sailor“ a samice „Canton“ byli třezalkoví vodní psi. Tito dva žili v různých částech oblasti zátoky a neexistují žádné záznamy o společném produkci vrhu. Reprodukovali se však s oblastními psy, přičemž se více zohlednila schopnost než chovat, což je obvykle to, co dělá lepšího psa. Tak vznikly počátky plemene retrívra Chesapeake Bay. Očividně byli chováni k tomu, aby získali a udělali skvělé drsné lovecké společníky. Jako většina psů byli smícháni s různými španěly a psy. Psi z obou břehů Chesapeake Bay byli v roce 1877 uznáni jako jeden ze tří typů kachních psů v Chesapeake Bay.


Americký stafordšírský teriér Chesapeake Bay Retriever Mix Velikost a hmotnost

Americký stafordšírský teriér
Výška: 17 - 19 palců na rameni
Hmotnost: 62 - 88 lb.
Životnost: 10 - 15 let

mix boxerového baseta

Chesapeake Bay Retriever
Výška: 21 - 26 palců v rameni
Hmotnost: 55 - 80 lb.
Životnost: 10 - 12 let
Americký stafordšírský teriér Chesapeake Bay Retriever Mix Personality

Americký stafordšírský teriér a retrívr Chesapeake Bay mohou být trochu odvážní. Mohou to být zvědaví malí kluci, takže na toto chování dávejte pozor! Všichni psi potřebují pozornost a nechtějí zůstat sami. Proto máte domácího mazlíčka, že? Plánujte vyvinout úsilí na její socializaci, protože to z dlouhodobého hlediska sklidí dividendy. Vždy používejte pozitivní vyztužení, i když mohou mít vlastní mysl. Užijte si pobyt se svým novým smíšeným plemenem a milujte vztah, který s nimi budete mít.


Americký stafordšírský teriér Chesapeake Bay Retriever Mix Health

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zjevně doporučujeme, abyste hledali renomovanou záchranu zvířat ve vaší oblasti a našli své nové smíšené plemeno. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Americký stafordšírský teriér smíchaný s retrieverem z Chesapeake Bay Retriever může být mimo jiné náchylný k dysplázii loktů, hypotyreóze, srdečním onemocněním, problémům s očima, PRA.

Všimněte si, že se jedná pouze o běžné problémy u obou plemen.


Americký stafordšírský teriér Chesapeake Bay Retriever Mix Care


Jaké jsou požadavky na péči?

I když toto plemeno znáte, někdy je těžké určit, zda to bude těžký shedder nebo lehký shedder. Ať tak či onak, připravte se na investice do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

anglický buldok mops mix na prodej

Jaké jsou požadavky na cvičení?

Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Tato směs bude pravděpodobně mít vysokou energetickou hladinu. Toto cvičení jim zabrání v ničení. Unavený pes je dobrý pes. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

boxer mix s anglickým buldokem

Jedná se o inteligentního psa, jehož trénink bude trochu náročný. Budou chtít zaujmout pozici alfa a potřebovat někoho s pevnou a silnou rukou, která by jim dala vědět o jejich místě. Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je rozdělit relace na kratší denní relace, aby byla jejich pozornost vyšší. Mohlo by to mít kořist a být připraveno k běhu a pronásledování malé kořisti, ale pokud je správně zacházeno, může to být spravováno. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.


Americký stafordšírský teriér Chesapeake Bay Retriever Mix krmení

„Mnohokrát se strava provádí na psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu. Dobrá strava, na kterou byste se měli zaměřit, je strava Raw Food. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava . Surová strava bude obzvláště vhodná pro vlčí pozadí. “Odkazy na americký stafordšírský teriér

Záchranné úkryty

Pit Bull Rescue Central

Záchrana stafordšírského teriéra


Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Boxer Pitbull Mix

Cane Corso Pitbull Mix

Bull Mastiff Pitbull Mix

Dobrman Pitbull Mix

Rotvajler Pitbull Mix