Psi

Aljašský malamutový laboratorní mix je smíšený plemenný pes pocházející z chovu aljašského malamuta a labradorského retrívra. Oba tito psi mají velmi milé osobnosti a jsou to lidé. Není o nich známo mnoho, protože to není běžné plemeno. Jeden z nich by tyto dva obvykle neochoval, protože problémy s dysplazií kyčelního kloubu běžné v laboratoři nejsou ideální pro tahání psů, jako je malamut. Pokračujte ve čtení níže, abyste viděli obrázky, videa a dozvěděli se více o krásném aljašském malamutovém laboratorním mixu. Všimněte si, že tento hybrid může sestávat z černé laboratoře, žluté laboratoře nebo čokoládové laboratoře.I když opravdu doporučujeme, abyste všechna zvířata získali prostřednictvím a zachránit ,chápeme, že někteří lidé by mohli projít šlechtitelem, aby získali své aljašské štěně malamutů Lab Mix, pokud mají na prodej nějaká štěňata aljašských malamutů Lab Mix.Pokud máte zájem pomoci záchraně zvířat získat peníze, zahrajte si náš kvíz. Každá správná odpověď přispívá na krmení útulkových zvířat.

štěně jezevčíka černé a hnědé


Zde je několik obrázků aljašské laboratoře malamutů - aljašský malador
Aljašský malamutový laboratorní mix - historie aljašských maladorůVšechny hybridní nebo návrhářské psy je těžké dobře přečíst, protože pro ně není příliš historie. Chov konkrétních psů, jako je tento, se stal běžným v posledních dvaceti letech, i když jsem si jist, že toto smíšené plemeno našlo svůj podíl psů v útulku kvůli náhodnému chovu. Níže se blíže podíváme na historii obou mateřských plemen. Pokud hledáte chovatele nových návrhářských psů, dejte si pozor na Puppy Mills. Jedná se o místa, která hromadně produkují štěňata, konkrétně pro zisk a vůbec se o psy nestarají. Podepište prosím našepetice zastavit štěňata.


Historie labradorského retrívra:

Labradorský retrívr se podle amerického Kennel Clubu soustavně řadí mezi nejoblíbenější čistokrevné psy ve Spojených státech a Velké Británii již více než 10 let. Jsou skvělými rodinnými mazlíčky i společníkem, výstavním psem, loveckým psem, psím atletem, vodícím psem, služebním psem, čichacím psem, pátrací a záchrannou službou Pes a terapeutický pes. Jsou to velmi aktivní psi, kteří potřebují každodenní cvičení a duševní stimulaci. Když se začnou nudit a destruktivní je, když jim chybí cvičení.Lidé, kteří zkoumají tyto věci, mají několik různých teorií o tom, jak se plemeno začalo nazývat Labrador. První je, že to bylo vypůjčené ze španělského slova pro dělníka - labradora - což je určitě vhodný popis. Druhým důvodem je, že se to týká psů, kteří doprovázeli portugalské rybáře, kteří vlečeli Grand Banks u pobřeží Labradoru a jeho souseda Newfoundlandu. Britové, kteří navštívili Newfoundland, ocenili schopnosti psů - plavec, pohodový, pracovitý a přivedli je zpět do Anglie. Na počátku 20. let se poté vrátili do Severní Ameriky. Američtí sportovci, kteří obdivovali jejich pozitivní vlastnosti, je přivedli zpět.

Historie aljašského malamuta:

Malamut je nejčastěji známý tím, že táhne a pracuje kolem. S jejich lidskými společníky však vždy měl prominentní roli. Byli víc než jen utilitární pes, který tahal věci. Byli také nápomocni při lovu a jiných každodenních úkolech. Potřebovali být velmi přátelští k lidem, protože žili a pracovali spolu s vesnicí lidí. Pocházejí z kmene Mahlemutů, vzájemně závislý vztah mezi Mahlemutem a jejich psy podporoval prosperitu mezi oběma a umožňoval jim vzkvétat v nehostinné zemi nad polární kruh .

Na krátkou dobu během Zlatá horečka Klondike z roku 1896 se malamutové a další psí spřežení stali nesmírně cennými pro nedávno přistálé prospektory a osadníky a byli často kříženi s importovanými plemeny. Často šlo o pokus o vylepšení typu nebo o vyrovnání toho, jak málo skutečných malamutů bylo k dispozici ke koupi.

Úžasná videa aljašského malamutového laboratorního mixu - štěňata aljašského maladora


Aljašský malamutový laboratorní mix - velikost a hmotnost aljašského maladora

Aljašský malamut

Výška: 23 - 25 palců v rameni

Hmotnost: 75-100 lb.

Životnost: 12 - 15 let


LABORATOŘ

mix dobermana zlatého retrívra

Výška: 22 - 24 palců na rameni

Hmotnost: 55 - 79 lb.

Životnost: 10-14 letAljašský malamutový laboratorní mix - osobnost aljašského maladora

Aljašský malamutový černý laboratorní mix - aljašský maladorTemperament

Aljašští maladoři jsou velmi vstřícní a přátelští psi. Mohou být někdy tvrdohlaví a nezávislí, ale přátelští k jiným zvířatům a dětem. Zůstanou velmi loajální ke svým majitelům. Jsou láskyplní a rádi získávají pozornost a jsou s lidmi. Z tohoto důvodu nejsou nejlepší v tom, že jsou sami nebo jsou ponecháni venku. Jsou to typ psa, ke kterému se chcete po dlouhém pracovním dni vrátit domů. Pokud je budete správně trénovat, pak jsou to nejlepší domácí mazlíčci, kteří mají kolem sebe. Včasná socializace pomáhá postarat se o jakékoli špatné návyky, které by se mohly vyvinout. Dobře reaguje na pozitivní posílení, stejně jako všichni psi. Měla by být spíše láskyplná a užít si s vámi spoustu času. Neplánujte ji nechat na dlouhou dobu o samotě, protože mu nebude dobře. Chce být s smečkou.Aljašský malamutový laboratorní mix - aljašské zdraví maladorů

Všichni psi mají potenciál vyvinout genetické zdravotní problémy, protože všechna plemena jsou na některé věci náchylnější než ostatní. Jedna pozitivní věc při získávání štěněte je, že se mu můžete co nejvíce vyhnout. Chovatel by měl absolutně nabízet záruku zdraví štěňat. Pokud to neudělají, pak už nehledejte a vůbec toho chovatele neuvažujte. Renomovaný chovatel bude upřímný a otevřený ohledně zdravotních problémů u plemene a jejich výskytu. Zdravotní prověrky dokazují, že pes byl testován a očištěn od konkrétního stavu.

Laboratoř Chocolate smíchaná s aljašským malamutem může být náchylná k dysplázii kloubů, problémům s očima, alergiím.Aljašský malamutový laboratorní mix - aljašská péče o maladory

Jaké jsou požadavky na péči?

Kombinace těchto různých typů plemen by měla skutečně způsobit velmi těžký shedder. Pravděpodobně bude mít delší vlasy, které spadnou a hromadně se hromadí. Připravte se investovat do dobrého vakua, pokud chcete udržovat čisté podlahy! Dopřejte jim koupel podle potřeby, ale ne natolik, abyste jim vysušili pokožku.

Jaké jsou požadavky na cvičení?

německý ovčák ridgeback mix

Jedná se o mírného energetického psa, který to bude potřebovat od majitele. Nemohlo by se dobře dařit v horku ze zřejmého důvodu, že malamut byl chován tak, aby se mu dařilo v arktických oblastech. Obě rodičovská plemena jsou lovecké psy, které jsou chovány pro běh a pohyb po celý den. Aljašský malamut je mnohem klidnější než laboratoř, ale cokoli s laboratoří bude mít vyšší energetickou hladinu. Plánujte, že je budete brát na extrémně dlouhé procházky a túry, abyste udrželi jejich energetickou hladinu na nízké úrovni. Unavený pes je dobrý pes. Nikdy svého psa nepřivazujte ven - to je nelidské a nespravedlivé k němu.

Jaké jsou požadavky na školení?

Jedná se o inteligentního psa, který bude snazší trénovat, ale může být extrémně tvrdohlavý. Není to border kolie, ale nebude to tak těžké učit. Všichni psi nejlépe reagují na pozitivní posílení. Když se jí daří, nezapomeňte ji pochválit. Je to inteligentní pes, který miluje potěšení a miluje fyzickou výzvu. Čím více cvičí, tím snáze trénuje. Správná socializace je nezbytná pro všechny psy a štěňata. Ujistěte se, že jste ji vzali do parku a denní psí péče, abyste ji dostali kolem co nejvíce lidí a psů.

mix boston teriér/čivava


Aljašský malamutový laboratorní mix - krmení aljašských maladorů

Mnohokrát se strava provádí na základě psa. Každý z nich je jedinečný a má odlišné stravovací požadavky. Většina psů v USA má nadváhu. Směs, jako je tato, která je náchylná k dysplazii kyčlí a loktů, by měla být co nejdříve na rybím oleji a doplňcích glukosaminu a chondroitinu.

Překrmování jakéhokoli psa není dobrý nápad, protože to může skutečně zhoršit zdravotní problémy, jako je dysplazie loktů a kyčlí.

Dobrá strava, na kterou se podívám, je Surová strava. Surová strava bude obzvláště dobrá pro vlčí pozadí.Odkazy na další plemena, která by vás mohla zajímat

Argentinský doge

Šálek pomeranian

ChiWeenie

Aljašský malamut

Tibetská doga

Pomsky